Jump to content

Muzyka czyli kolejna zajawka.


szak123
 Share

Recommended Posts

Założyłem temat by chwalić sie innymi umiejętnościami i zajawkami typu muzyka. W tym temacie nie chodzi o pisanie typu "słucham metalu i mam długie włosy" (bez obrazy :D) tylko o muzyce w stylu "gram na instrumencie i jestem z tego dumny". Myślę, że na forum jest kilku zwierzaków grających nie tylko na gitarach. Można też wstawiać linki do waszych zespołów, lub samotnych wypocion.

Jako, że założyłem temat to będę pierwszy. Od 2-3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem gitary basowej Cort Action Bass AS. Wzmacniacz jeszcze w sklepie, ale spokojnie :D. Na razie ogarniam jeszcze rytmikę i męczę ostro metronom. Palce poobdzierane to chyba dobry znak :D. Foty instrumentu wstawię jak jakąś będę miał. Proszę o wpisywanie się do tematu, przecież całe dnie w baniakach nie grzebiecie :).

Link to comment
Share on other sites

Może ja coś od siebie. W domu posiadam fortepian można a chyba nawet trzeba powiedzieć że zalicza się już do antyków. W malenkosci jak to dziecko cos pograłem jeżeli można to nazwać graniem. Potem długo długo przerwa aż do teraz. W tym roku obiecałem sobie że muszę sie chociaż trochę nauczyć grać. Co z tego wyjdzie? Hmm czas pokaże.

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś miałem zamiar się wybrać do szkoły muzycznej i nauczyć grać na klawiszach. Teraz kiedy mieszkam z kumplem i okazało się ze on ma swoje klawisze, to strasznie zacząłem żałować.

Dużo nie trzeba. Znalazłem na internecie kurs od zera jak nauczyć się grać i jak na razie jestem zadowolony, coraz więcej umiem. Fakt nie idzie to tak jakby ktoś mnie uczył, ale i tak chciałem się pochwalić :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...