Jump to content

Niepchnący Żwirek

Maraca$z
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj zakładałem nowe akwarium przy otworzeniu paczek ze żwirek
poczułem dziwny zapach jakby jakiś lakier czy cos ....spłukałem dwa razy no ułożyłem na dnie akwarium teraz jak sie nachylam nad wodą to czuje ze wode przeszła tym zapachem .....mieliście coś takiego ? minie to ? Co robić Najgorsze że wymieszałęm go z AQUA SUBSTRATE a sporo sie na to wykosztowałem i nie dopuszczam do siebie myśli ze miałbym to wszystko wywalić !

Jak śmierdzi lakierem to ja bym się zastanowił przed włożeniem Teraz to co?? hym. Zawsze może być tak że tak tylko dziwnie pachnie i nie jest szkodliwy więc Ja bym zrobiła tak skoro jest już wymieszany . Założył bym zbiornik do końca poczekał kilka dni dał jedna albo 2 rybki np. Danio i zobaczył co będzie jak po tygodniu nic się nie stanie to znaczy ze to tylko taki zapach i już . A jak ryby kojkną po 1-2 dniach to znaczy ze coś nei halo i wtedy bym wybrał się do sprzedawcy . Dalej nie muszę pisać??/

dzisiaj wzłem wylałem i nalałem nowej wody ....dalej jeszcze czuć ...a ten żwir to jest żwir ceramiczny ! wyniosłem akwarium i niech tam dojrzewa a do sklepu po weekendzie bede musiał się przejść popytać

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...