Skocz do zawartości

112l


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum i mam pytnie, a mianowicie:mam problem, nie wiem jak nazywa się ten gatunek rybki,kupiłem ją w kakadu i na paragonie pisze kiryśnik ale w google nie ma takich rybek. Nie wiem czy to Kiryśnik czarnoplamy czy jakis inny . Mam takie słabe zdjęcie:_: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4d2 ... 4a893.html . Ma około 9cm długości ,posiadam dwa takie osobniki jeden jast ciamniejszy (tem na zdjęciu)a drugi jaśniejszy. Zaóważyłem ,że jaśniejszy ma tylko jeden wąs ,wcześniej miał 2 . I tu pytanie czy ten wąs mu odrośnie???Podłoże to piach i trochę żwiku na wierzchu,akwa 112l.Obsada :15x neon inessa, 15xrazbora klinowa,ślimak,parka mieczyków, 2 kiryśniki(chyba) i parka ramirezek.Filtracja wewnętrzna AQUAEL Unifilter 750(może kiedyś kubełek będzie),w środku: korzeń,3 kamienie.i rośliny(nie wiem jakie) i grzłka 150W.Oświetlenie standart 2x18W.

 

Jak zdjęcie niewyrażne to piszcie ,wstawie nowe ;)

 

Edit:

 

akwarium ma 1.5miesiaca

 

Edytuj posty i zakładaj tematy w odpowiednich działach.

mod.Evelyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się potwierdzi że to kiryśnik(a zapewnie to on), to jak najszybciej do oddania. Ryba za duża na te akwarium, min. 200L.

Tak samo z twoją obsadą. Lepiej mieć jedną ławicę niż dwie, więc poleciłbym Ci oddać neonki lub razbory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...