Jump to content
Sign in to follow this  
aklimek7

krewetki jajeczka

Recommended Posts

Witam, mam pytanie, czy mogę krewetkę włożyć do takiego kotnika w akwarium, taki siateczkowy czy nie zrzuci jajeczek i czy rybki mi ich nie zjedzą i czy nie wydostana się z niego?

mod.- Pisownia!

Krewetki raczej nie zrzucają jajeczek-to nie bombowiec;-) Jeśli oczka są odpowiednio drobne nic im nie będzie.Włóż do kotnika gałązkę jakiejś roślinki (rogatek,kabomba)coby miały po czym łazić i bezpiecznie odchowasz młode.

Mogę kotniczek zrobić z butelki? Podziurawić ją i wrzucić tam samice i meszek, czy nie pouciekają i miałyby natlenienie przy samym filtrze?

mod.- Ostrzeżenie za pisownię!

pouciekają ale nie wszystkie jak włożysz do kotnika z drobną siatką to powinny się przyczepić i tam siedzieć

Nie wiem jak z Twoim czasem,ale narobienie takiej ilości małych dziurek by był dobry przepływ wody raczej zajmie dużo czasu,lepiej jest kupić nowy kotnik.

Umieszczanie krewetek w kotniku nie ma najmniejszego sensu, lepiej dosadź trochę roślin. Młode na pewno sobie poradzą, a przynajmniej część.

Taka prawda, że im bardziej będziesz kombinował bym gorzej na tym wyjdziesz.

Zostaw ją w spokoju, tak będzie najlepiej.

Jak chcesz rozmnażać krewetki to załóż krewetkarium z samymy krewetkami i po kłopocie.

trzymanie krewetek polecam tylko ze ślimakami typu helenka

Inne ryby / stworzenia odpadają

Separacja nie ma sensu gdyż jeżeli kolega ma inne żyjądka to zjedzą młode .

krewetka młoda ma około 0,3cm

temat źle napisany !!!

nie napisał

wielkości zbiornika, typu i obsady

pozdrawiam moda który edytował

trzymanie krewetek polecam tylko ze ślimakami typu helenka

Jest wiele ryb z którymi można z powodzeniem trzymać krewetki. A tak na dobrą sprawę można je trzymać nawet z większymi rybami (paletki, skalary) jeżeli zbiornik jest dobrze zarośnięty.

Sign in to follow this