Jump to content
Sign in to follow this  
adminnew

Aktualizacja Forum

Recommended Posts

No, dlatego pytałem czy można pod usera. Globalne to wiadomo że każdy ma inne upodobania ;)

Nie wiem czy tylko ja tak mam,ale brakuje mi większej ilości emotek-np.Google,brawo,torcik,itd.z tych,które były,ale dobrze było by coś nowego dorzucić,a najlepsza jest(była by) przewraca się ze śmiechu :lol:

Niewielki drobiazg ale jakże bardzo nieraz potrzebny,popieram Sławka121.Ze śmiechu można tu nieraz... pęknąć.

Myślę, że takie emotki były by często używane:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dodatkowo:

Dołączona grafika

A dla bajeru:

Dołączona grafika Jako najprostsza forma zobrazowania dodawanie zdjęć do tematów ;)

Jeszcze jedno.

Proponuję, by do pisania np. w dziale Propozycje trzeba by było być użytkownikiem np. przynajmniej 1 rok. Tak samo z innymi, oprócz tych, w których można uzyskać pomoc.

Czemu nie można skasować swojego posta w całości jeżeli jest on ostatni w temacie?

Przedtem była taka możliwość.

Czemu nie można skasować swojego posta w całości jeżeli jest on ostatni w temacie?

Przedtem była taka możliwość.

Niestety było z tym trochę problemów. Użytkownicy to wykorzystywali w niezbyt przyjazny sposób.

Jednak jak coś to zawsze można posta edytować lub napisać do moderatora odpowiedniego działu o usunięcie wpisu.