Skocz do zawartości

"Pomógł"


Jowisz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na wielu forach, zarówno ogólnych jak i biotopowych jest opcja, żeby dodać punkt, jesli ktoś dodał pomocną odpowiedź w naszym temacie. Tutaj czegoś takiego nie widzę.

Proponuję, żeby dodać taką opcję na forum. Ludzie będą dodawać więcej i bardziej pomocnych odpowiedzi, żeby dostać punkt.

Ewentualnie, żeby uniknąć złych odpowiedzi lub nabijania postów, można wprowadzić punkty ujemne, ale byłoby to dosyć ryzykowne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i dawalibyśmy sobie punkty jak w przedszkolu. Oczywiście, że jestem na NIE, bo mam wrażenie, brakuje niektórym jakiegoś "dowartościowania". "Jak nie nabijanie licznika, to znów punkty". Od tego aby weryfikować, czy posty to nie spam, czy są pomocne albo czy wprowadzają w błąd, są modzi.

 

edit:

Jakby rangi miały jakiekolwiek znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zdecydowano, ze czegoś takiego nie będzie? Ja w takiej opcji nic złego nie widzę...

Pisze to Ci w tamtych tematach.

Jest za to temat, ze rangi sa źle ustawione, bo liczba postów decyduje o randze.

Posty, a co za tym rangi naliczają się tylko w działach w których się pomaga, a nie np w ROWiONiE, czy Galerii.

Można by zmienić żeby rangi były ustalane na podstawie punktów "pomógł".

I jeszcze bardziej ludzie nabijaliby posty. Zresztą Ci co wiedzą najwięcej i najbardziej pomagają, zwykle nie spamują postami najbardziej. Poza tym mamy już rangę "przyjaciel" dla takich osób.

 

Temat zamykam, nie raz o tym dyskutowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...