Jump to content

Pyszczaki


golden999
 Share

Recommended Posts

Mój Boże!

Zazwyczaj jestem pijawką i czytam posty ale nie lubię jak ktoś od razu bez przemyślenia kieruje do wyszukiwarki ludzi którzy chcą się po prostu czegoś dowiedzieć od bardziej doświadczonych a nie od ogólnikowych artykułów w googlach.

Kolega się pyta o Pyszczaki? Okej, jeśli ktoś miał styczność z tą rybką, niech napisze co o niej wie i w jakich warunkach trzymał.

Wydaje mi się że o to mu chodziło. Od tego jest to forum, żeby wymieniać się spostrzeżeniami czyż nie? Chyba że się mylę, to przepraszam.:)

Link to comment
Share on other sites

Kolega się pyta o Pyszczaki? Okej, jeśli ktoś miał styczność z tą rybką, niech napisze co o niej wie i w jakich warunkach trzymał.Wydaje mi się że o to mu chodziło.

- pytanie było skierowane do wszystkich którzy mieli styczność z tymi rybami, mam zamiar założyć za 3 tygodnie akwarium ponad 300l i zastanawiam się czy wybrać pyszczaki czy może jakieś inne rybki (np. skalary, pielęgnice). Czytałem dużo na temat tych ryb ale chciałbym otrzymać jakies cenne wskazówki, np. na co szczególnie mam uważac przy hodowli tego gatunku itp.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...