Skocz do zawartości

Która obsada lepsza w akwarium 112l ?


MariuszFi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam, żeby nie powielać tematu podepnę się tutaj.

 

Też mam 112 l i chciałabym mieć w nim głównie molinezje - czarne i srebrne. Żeby nie było - szukałam, czytałam a im więcej to tym bardziej zdaje mi się, że nic nie wiem :) Trafiam na mnóstwo sprzecznych informacji i dlatego proszę o poradę - ile mogę mieć molinezji w takim zbiorniku? Ewentualnie co do nich dorzucić żeby nie przerybić zbiornika i żeby zgodnie razem żyły?

 

Będę wdzięczna za pomoc - jakoś nie mam zaufania do sieciowych sklepów akwarystycznych i ich personelu... a nie trafiłam jeszcze na żaden nie sieciowy :( Swojej raczkującej wiedzy wolę nie sprawdzać na niewinnych rybkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, żeby nie powielać tematu podepnę się tutaj.

 

Też mam 112 l i chciałabym mieć w nim głównie molinezje - czarne i srebrne. Żeby nie było - szukałam, czytałam a im więcej to tym bardziej zdaje mi się, że nic nie wiem :) Trafiam na mnóstwo sprzecznych informacji i dlatego proszę o poradę - ile mogę mieć molinezji w takim zbiorniku? Ewentualnie co do nich dorzucić żeby nie przerybić zbiornika i żeby zgodnie razem żyły?

 

Będę wdzięczna za pomoc - jakoś nie mam zaufania do sieciowych sklepów akwarystycznych i ich personelu... a nie trafiłam jeszcze na żaden nie sieciowy :( Swojej raczkującej wiedzy wolę nie sprawdzać na niewinnych rybkach.

 

dałbym z 6 molek bo jak dobrze wykarmisz to samice mogą być bardzo okazałe,

 

do tego razbora klinowa w ilości 10-15

 

no i sprzątaczki.

 

kirysy

otoski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za odpowiedź. Udało mi się znaleźć dobry (nie sieciowy) sklep akwarystyczny z człowiekiem, który ma zapał, wiedzę i cierpliwość do żółtodziobów ;)

Na razie mam 2 molki czarne (bo tyle było w sklepie) ;), 6 kirysków i 2 gupiki, które zakupiłam jeszcze przed tamtym postem, bo już nie mogłam ścierpieć pustego akwa.

W planie są kolejne molki i spodobały mi się czerwone Platki (?) nie wiem czy nie przekręcam (z moją pamięcią do nazw kiepsko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...