Jump to content

Akwarium [112L] Jaka obsada ?


Recommended Posts

Hej dostałam akwarium 112l wymiary tak dla pewności. 80x40x35.No to tak przejdę do rzeczy , więc dostałam akwarium 112l i nie wiem jaka obsada do niego lubię duże ryby tak dla wiadomości xD

 

Liczę na waszą pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Duze ryby do 112l raczej odpadaja, zreszta zalezy od ilu cm mozna mowic o duzych rybach, wiec moze powiesz o gatunku ktory by Ciebie interesowal i wtedy bedzie mozna pomyslec bo tak to ja wyskocze ze swoja stala obsada a napenwo nikt juz nie chce o tym czytac:P bo wszyskto zalezy od gustu.

 

Szkoda tylko ze ludzie tak czesto decyduja sie na zlecenie obsady obcym.. jak dla mnie to jest wlasnie najprzyjemniejsza czesc zakladania akwarium, moze porozgladaj sie, poczytaj, pomysl i poskladaj, potem napisz a my napiszemy czy jest to dobre rozwiazanie czy zle i co ewentualnie trzeba zmienic.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

dwa haremy prętnika karłowatego lub wargacza, harem ramireza, 10xkirysek pstry,

Ramirezy trzyma się w parach a nie w haremach... Poza tym po co odpowiadasz na temat, który jest kolejnym tego typu na forum? Przez to właśnie, że ktoś odpowiada na setny taki sam temat, robi się syf na forum...

Link to comment
Share on other sites

mialem zamiar odesłać, ale powiedzmy, że uprawiam politykę miłości po tym jak zobaczyłem spoty PiS'u.

 

patitka patrz ile tego jest, lektura na cały tydzień: search.php słowo: 112L i zaznacz Szukaj w forach - obsady zbiorników.

 

mei chodziło mi o kakadu, ja już nie myślę dzisiaj. nic dobranoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...