Skocz do zawartości

Akwarium [112L] Jaka obsada ?


Rekomendowane odpowiedzi

Duze ryby do 112l raczej odpadaja, zreszta zalezy od ilu cm mozna mowic o duzych rybach, wiec moze powiesz o gatunku ktory by Ciebie interesowal i wtedy bedzie mozna pomyslec bo tak to ja wyskocze ze swoja stala obsada a napenwo nikt juz nie chce o tym czytac:P bo wszyskto zalezy od gustu.

 

Szkoda tylko ze ludzie tak czesto decyduja sie na zlecenie obsady obcym.. jak dla mnie to jest wlasnie najprzyjemniejsza czesc zakladania akwarium, moze porozgladaj sie, poczytaj, pomysl i poskladaj, potem napisz a my napiszemy czy jest to dobre rozwiazanie czy zle i co ewentualnie trzeba zmienic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa haremy prętnika karłowatego lub wargacza, harem ramireza, 10xkirysek pstry,

Ramirezy trzyma się w parach a nie w haremach... Poza tym po co odpowiadasz na temat, który jest kolejnym tego typu na forum? Przez to właśnie, że ktoś odpowiada na setny taki sam temat, robi się syf na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem zamiar odesłać, ale powiedzmy, że uprawiam politykę miłości po tym jak zobaczyłem spoty PiS'u.

 

patitka patrz ile tego jest, lektura na cały tydzień: search.php słowo: 112L i zaznacz Szukaj w forach - obsady zbiorników.

 

mei chodziło mi o kakadu, ja już nie myślę dzisiaj. nic dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...