Skocz do zawartości

[168L]-aktualka str.3


Sławek121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To akwarium jest zdecydowanie za małe na Geophagusy.

 

Docelowo zostanie para tarlaków, dlatego myślę że nie będzie im źle.

 

Piękna zieleń, ale zmiana na bw to ciekawy pomysł.

 

Gratulacje! :D:piwo:

Ehh, nie pierwsza, ale może ostatnia :D:piwo:

Edytowane przez Sławek121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że szkło Ci pasuje, trzy aranże w ciągu roku...

Nie powiem, te wymiary dają sporo możliwości i inspirująmnie do tworzenia coraz to nowych arnżacji, mogło by być jeszcze ze 20cm dłuższe, no ale jest jak jest.

Może sklej jeszcze ze dwa takie akwaria, nie będziesz tak często zmieniał. :D

Hahaha

Chętnie, tylko gdzie je trzymać ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Docelowo zostanie para tarlaków, dlatego myślę że nie będzie im źle.


Sprawa jak z Dyskowcami czy Skalarami- pojedyńcze pary tarlaków nie przedstawiają wszystkich swoich zachowań ponieważ do tego trzeba reszty stada.

No i tak czy siak akwarium ma za małą powierzchnie dna na Geophagus. To są duże ryby po prostu. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jak z Dyskowcami czy Skalarami- pojedyńcze pary tarlaków nie przedstawiają wszystkich swoich zachowań ponieważ do tego trzeba reszty stada.

 

No i tak czy siak akwarium ma za małą powierzchnie dna na Geophagus. To są duże ryby po prostu.

No to mnie nie pocieszyłeś w tym momencie.

Przyznam, że kobitka się napaliła i nawet nie sprawdziłem ich wymagań, myślałem że Ona to zrobiła.

 

W takim razie trzeba będzie pomyśleć nad czymś innm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego akwarium z Ziemiojadów mogę Ci polecić Biotodoma - te ryby (moim zdaniem) prędzej się nadadzą do tego akwarium.
Albo... Mikrogeophagus altispinosa.

Te drugie to nie są typowe ziemiojady, ale przejawiają takie zachowania. Są ładne, duże (spokojnie do 10cm) i bardzo kolorowe. Świetne gniazda robią w liściach i koegzystują bez problemu z rybami towarzyszącymi / innymi pielęgnicami.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...