Skocz do zawartości

Akwarium od zera. Obsada i sprzet.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w tytule mam pare pytan zwiazane z zalozeniem mojego baniaka. Kupilem go dzis ma 200l 100-50-40. A wiec tak jaka moge dac obsade chodzi mi o takie rybki jak danio,molinezje,gurami. Drugie pytanie to takie kolega z braku czasu chce mi odac taka obsade 3mieczyki,4zalobniczki,5danio,2molinezje,2zbrojniki,6kiryskow i 3 gupiki moze ona byc do mojego baniaka? 3pytanie to takie. Dostne od niego filtr kubelkowy funval 106 czy wziasc go i dokupic 2 jak tak to jaki a jak nie to jaki na 200l?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dal bym glowe ze 106. Szukalem opisu onim to jest ale po angielsku i nawet cena w funtach(90)kosztuje. On byl w Angli wiec tam moze byl kupiony? Ma go w baniaku 112. Co do rybek z checia bym je wziol. Sa ladne pletwy nie sa poszczepione itd. Lecz od paru dni mowil ze parka mieczykow stojí w miejscu. I mniej plywa. Moze to starosc maja po 7cm wiec dorosle sa. Wiec filtr 1a nowy tak? A co do obsady to jak ja uzupelnic? Oczywiście akwa bedzie dochodzic z 2tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladamy je z dwa dni po pare godzin. Nic nie maja sa ladne ubarwienie ok. Siedza pod tafla i roslinka. Jesc jedza normalnie. Samica wyplyla od czasu do czasu. Akwa ma 112wiem zamale z tego co wyczytalem. Maja po 7cm. Samica z 4tyg temu sie okocila. Pod tafla buzia ruszaja. Ale filtr jest ten funval 106czy jakos plus brzeczyk. Mowil mi ze jak swiatlo gasi to zaczynaja plywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...