Skocz do zawartości

problem z pielęgnicami


Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwarium kolo 70l i mialem w nim dwie rybki a mianowicie, pielęnice zebry. Nie widzilem ze to parka lecz myślalem ze dwie samice. Po jakims czasie chciałem im wymienic wode, patrze a przy dnie pływaja malutkie rybki-.-(nawet nie widzilem ze zlozily ikre). Teraz rybki maja około 4 miesięcy wiec sa juz spore i jest sporo(ponad 100 lekko). Nie mam pojecia co z nimi zrobic, akwarium powoli zaczyna sie robić małe.

Oddać je komus, czy moze sprzedac? sa cos warte? Wiem ze są to agresywne ryby i nietolerancyjne wiec ludzie ich nie chca lecz są bardzo ładne(ja tak uwazam). Rybki sa zdrowiutkie, ładnie pływaja ławicami, szybko rosną, zadnych złych oznak nie zauwzylem. PYTANIE CO DALEJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia, pochodź po zoologach czy czasem nie przyjmą, musisz coś wymyślić, gdyż Twoje akwa jest zbyt małe jak dla jednej pary nie mówiąc już o trzymaniu ich z potomstwem.

 

 

raczej nie widzę problemu, żeby sprzedac ;)

Tak? A to ciekawe...może kupisz od kolegi?

Albo wskaż mu odbiorcę który kupi??

Nie łatwą sprawą jest sprzedać Pielęgnice...to nie chodliwy "towar"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to nie jest takie łatwe jak sie wydaje, tym bardziej że są to agresywane ryby(np: z gupikiami nie miał bym problemy myśle gdyz mam wielu znajomych ktorzy chetnie by przyjeli lecz na pielegnice sie nie moga zgodzic;/)

 

Wiem że akwarium nie jest duze ale gdy je kupowalem były to malutkie rybki :D, jestem zdziwiony tym jak duzą ilosc ikry musialy one zlozyc skoro mam tyle rybek, a na prawde nie sa duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, to nie jest takie łatwe jak sie wydaje, tym bardziej że są to agresywane ryby(np: z gupikiami nie miał bym problemy myśle gdyz mam wielu znajomych ktorzy chetnie by przyjeli lecz na pielegnice sie nie moga zgodzic;/)

 

Wiem że akwarium nie jest duze ale gdy je kupowalem były to malutkie rybki :D, jestem zdziwiony tym jak duzą ilosc ikry musialy one zlozyc skoro mam tyle rybek, a naprawdę nie sa duze.

Na przyszłość proponuję większe akwa i naturalną antykoncepcję w postaci kiryśników, kirysów, glonojadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...