Skocz do zawartości

Akwarium 12l dekoracyjne


micuch11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś ruszyło moje 12l akwarium mini Iwagumi.Nie wiem czy można to tak nazwać ale niech będzie na początek.

:arrow: Filtr: kaskada chińska hanza aquaristic

:arrow: Oświetlenie: lampka biurkowa zmienię na aqua el decolight 11 w

:arrow: Podłoże: Czarny piasek bazaltowy

:arrow: Ozdoby: duży kamień ze strychu

:arrow: Zwierzęta: 1 ampularia i nie długo 6 krewetek babaulti lub kameleony

:arrow: Rośliny:nie długo Lilaeopsis novae zelandiae

:arrow: Bimbrownia:wraz z roślinką założę.

:arrow: Tło:czarny bristol

I to na tyle komentujcie i piszcie co jeszcze dać.

 

Kilka fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Iwagumi. To jest po prostu położony kamień na podłożu. Poczytaj:

http://www.naacademy.pl/IWAGUMI---Przew ... ,0,799.htm

"Iwagumi to zbiór specjalnych zasad takich jak sposób usypania substratu oraz kolejność układania skał."

 

P.S.

Do moderatorów. Chyba nie dostanę ostrzeżenie bo tam nie ma forum a przynajmniej nie zauważyłem... Z góry przepraszam jak jest tam jednak i dziękuję za ostrzeżenie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się wypowiem na temat tych krewetek. Nie będę podawał linka do aukcji, podobno nie można :P A więc jest to forma barwna krewetki Babaulti pod nazwą "Malaya", jak to fachowo pisze sprzedawca :lol:

Teraz cytat zapożyczony z internetu: "Babaulti "Malaya" - kolor ciala od brazowo/szarego do czarnego z prega na grzbiecie i w poprzek ciala, ta odmiana Babaulti wymaga do rozorodu dodatku slonej wody wiec nie wiem czy slusznie ja kwalifikujemy jako babaulti."

 

Co do akwarium, ogólnie nic ciekawego tutaj nie stworzyłeś :P Jak posadzisz roślinki to wrzuć fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...