Skocz do zawartości

Duże akwarium329l w oczekiwaniu na pomoc przy doborze obsady


ArcySko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Zakupiłem wczoraj akwarium 329l od kogo chyba się domyślacie :D Na razie stoi puste (jeszcze przez jakieś 1,5tygodnia na pewno) gdyż muszę zakupić dopiero podłoże, filtry itp.

Chciałbym żebyście pomogli mi wybrać do niego jakąś fajną obsadę wymiary akwa to 150X61X36h.

Na razie rozmyślałem nad kiryśnikami czarnoplamymi w większym stadku , zbrojnikami różnej maści :D i sumami rekinimi też w jakimś ładnym stadku. Do całości chciałbym dorzucić kilka ładnych większych tym razem kolorowych rybek tak dla urozmaicenia żeby nie było całkowicie szaro ewentualnie jakąś ławicę.

 

Myślałem trochę nad duchami amazońskimi ale nie wiem czy to dobry pomysł.

 

Mam Nadzieję że mnie nie zawiedziecie i mi pomożecie ;)

p.s. Akwarium ma duże i szerokie dno i chciałbym to wykorzystać :)

 

Pozdrawiam ArcySko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada jak u poprzednika proponuję:D

 

Zapewne nie zdajesz sobie sprawy, ale kupując ten zbiornik wziąłeś na siebie ogromny ciężar...

Akwa musi być przynajmniej tak samo dobre jak poprzedni aranż... a jaki był wszyscy wiemy:)

Uważaj, żeby nie padła na Ciebie klątwa Pleya:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to mnie zasmuciłeś.... duża powierzchnia dna...idealna dla pielęgnic:(

No cóż... To co Ci się widzi... może od biotopu zacznijmy?

Tak tylko bardzo niskie.

 

Z pawiookimi to trochę przegiąłeś ;) Musiałyby pływać z płetwą grzbietową nad lustrem wody ;)

 

Jak rekinki...Hehehe cudo..dobra poniosło mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuję ściśle określonego biotopu po prostu widzę tam zbrojniki, kiryśniki i sumy rekinie .

Co do tego wielkopłetwa nawet fajna ryba :)

 

Co byście powiedzieli na jednego ducha amazońskiego.

 

Aha w Akwarium nie przewiduję zbyt bujnej roślinności trochę trawy + jakiś chwast to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...