Skocz do zawartości

[126] Malawi


marnow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Szkoda ze do kolegi nie docierają rady i sugestie innych. Masz za maly zbiornik na jaki kolwiek gatunek pyszczaków - na jeden gatunek! a ty jeszcze mieszasz 2 i w dodatku jeden z nich potrzebuje zdecydowanie wiecej przestrzeni do plywania. To juz nie sa czasy kiedy hodowalo sie welonki w sloiku... Bo nawet te potrzebuja troche litrażu. To jak trzymanie psa przy budzie... zyje? no zyje. Je, sra i fajnie jest. Ja mam 6 saulosi i wydaje mi sie ze ciasno maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden harem yellow zostaw. Mimo ze i one sie nie nadaja. Zrób coś dla tych ryb i nie męcz ich. Wydaje Ci sie ze jest OK, co oni mowia, przecież plywaja i w ogole.. Poczekaj az troche podrosną. I tak zrobisz jak zechcesz, ale pamietaj ze były przestrogi i uwagi a ty je lekceważyłeś. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mowie ze to na granicy zdrowego rozsadku trzymac yellowy w tym akwarium, ale widać ze ma problemy z kupnem ryb i pewnie jeszcze wiekszy problem bedzie z oddaniem, wiem po sobie, nikt za darmo nie chcial 15stu, roczych pyszczaków, nie jest wyjsciem zostawienie haremu ale wybranie mniejszego zła. Nie w takich warunkach ludzie trzymają ryby. Myśle ze te 4 ryby w 126litrach daly by rade, lecz dalej jestem za zmiana obsady... zeby nie było. Sądząc po braku aktywności ze strony autora, ma nas w D. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Lepiej oddaj te ryby, zamiast je męczyć, red red potrzebują na pewno dłuższego akwa niż tylko 80cm. To, że będą pływać i żyć, to nie znaczy, że będą się dobrze czuły :evil: . Najlepiej kup 1+4 saulosi, muszlowce, albo inne ryby z tanganiki nadające się do 126l, a jak nie, to dla ich dobra, oddaj biedne red redy i załóż np. amazonkę albo wielogatunkowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...