Skocz do zawartości

[126] Malawi


marnow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:arrow: Zbiornik:

126 litrów, wymiary 80x35x45, założony 07.01.2012r.

:arrow: Osprzęt:

Filtr wewnętrzny Aquael Turbo Filtr 650l, grzałka Elite 200W z termostatem, napowietrzacz Aquael Oxyboost APR200.

:arrow: Światło:

Standardowe 2x18W.

:arrow: Tło:

Brystol koloru niebieskigo.

:arrow: Aranż:

Piasek kwarcowy 12kg, kamienie z ogrodniczego około 30kg.

:arrow: Rośliny:

Narazie brak.

:arrow: Obsada:

Narazie brak.

 

Jutro zbiornik będzie zalany do końca. Proszę o opinie czy coś zmienić, czy dodać jakąś roślinkę.

Po dojrzaniu zbiornika jaka dodać obsadę Pyszczaków wg. was ?

 

:arrow: Zdjęcia:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ok.

Sam z chęcią bym zrobił takie coś tylko większe dla Frontoz...

Czekam na zarybienie, jaką obsadę planujesz?

 

A te dwa kamienie z prawej to są do siebie przyklejone?

Bo mogłoby być nie miło gdyby ten na górze postanowił się przemieścić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikami, tylko saulosi wchodzi w gre, Jeszcze yellowki duze nie rosna, jednak obstawialbym ze saulosi bedzie lepiej w tym akwarium niz yellow'kom. Pytasz o roslinki, odpowiadam, Podobno cryptokoryna daje rade i wg mnie to jest naciagana teoria, poniewaz kazdy mlody pęd zostanie zjedzony, z czasem roslina traci na wygladadzie i sami ja usuwamy, co do anubiasa, najtrwardsza roslina, jednak baardzo wolno rosnie, i stanie sie to samo co pisalem wyzej. Mialem, probowalem... i nie mam =D

Akwarium mi sie bardzo podoba i niebieskie tlo nie jest zle, oklepane czarne sie nudzi wiec sam zostalem przy fototapecie. Pomysl nad wiekszym akwarium, wg wielu hodowcow minimalne akwarium dla pyszczakow to 100x40 [cm] - wysokosc raczej nie gra roli. Teraz tylko czekac na zarybienie, nie wpuszczaj wiecej niz pisales bo te ryby rosna dosc duze i z czasem bedzie brakowalo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...