Jump to content

Akwarium 20L

Recommended Posts

okej, rozumiem, profilujecie jakies zestawy akwarystyczne o tych rozmiarach, chodzi mi o dobry dobor elementow typu grzalka itp, wiem ze to banalna prosba no ale wole zapytac sie kogos kto ma pojecie o tym niz mialbym sam dobrac zle, widzialem zestawy shrimpset na allegro, czy to sa odpowiednie ??

okej, rozumiem, profilujecie jakies zestawy akwarystyczne o tych rozmiarach, chodzi mi o dobry dobor elementow typu grzalka itp, wiem ze to banalna prosba no ale wole zapytac sie kogos kto ma pojecie o tym niz mialbym sam dobrac zle, widzialem zestawy shrimpset na allegro, czy to sa odpowiednie ??

Ja bym kupił wszystko oddzielnie. Wychodzi taniej (zależy też od kupionego sprzętu).

Firmy jakie mogę polecić to: JBL, Eheim, Aquael, Tetra. Mam z tych czterech firm produkty i jest wszystko ok.

Filtr jak chcesz zaoszczędzić to polecam HBL 301 albo droższy FZN 1.

Akwarium najlepiej kostke taka typowo do krewetek, filter, oswietlenie, napowietrzacz mam i grzalke tez

No to co chcesz tam jeszcze dokupić?

Skoro masz filtr, to po co Ci dodatkowo napowietrzacz?

Termometr musisz dokupić, podłoże(drobnej granulacji bazalt), rośliny, ale to zależy jakie masz oświetlenie ni i krewetki, ale to dopiero kiedy akwarium dojrzeje.