Skocz do zawartości

Nawóz dla roślinek ?


Damianer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki za pomoc, mistrzu. :D Jestem dozgonnie wdzięczny i przepraszam za mój dzisiejszy "ogar" . Jak coś to mogę liczyć na twoją pomoc w przyszłości ? :D

Jak coś to pisz. Najlepiej zakładając temat i ewentualnie z linkiem do tematu na PW, bo ostatnio za dużo trochę mi korespondencji przychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem Aqua Art Planta Gainer Classic. Ty Basteq coś mówiłeś, żeby stosować 1 psiknięcie na 50 l wody codziennie ? A tu piszę żeby stosować tylko po podmianie wody . To w końcu jak to stosować? I czy muszę jeszcze jakiś równoległy z tym nawozem stosować, np. Planta Gainer Ferro +, bądź K+ ? Czy wystarczy ten ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie producenta jak i u sprzedawców na allegro możesz znaleźć co z czym i jakie dozowanie. Dozowniki z Aqua artu są różne ale przeważnie mają 1ml-1 naciśnięcie- TE NOWE. stare mają 2ml-1 naciśnięcie. Co do stosowania serii:

http://www.aqua-art.pl/pl/katalog-produ ... ils/1/20/1

Masz napisane co z czym i ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem Aqua Art Planta Gainer Classic. Ty Basteq coś mówiłeś, żeby stosować 1 psiknięcie na 50 l wody codziennie ? A tu piszę żeby stosować tylko po podmianie wody . To w końcu jak to stosować? I czy muszę jeszcze jakiś równoległy z tym nawozem stosować, np. Planta Gainer Ferro +, bądź K+ ? Czy wystarczy ten ?

Nic takiego nie mówiłem. Stosuje się jak jest napisane, na ilość podmienianej wody.

 

Profito leje się podobną ilość ale na całośc pojemności akwa. Dlatego się nie opłaca.

 

Ja nie stosuję nic dodatkowo. Roślinom niczego nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...