Skocz do zawartości

Paletki(problem)


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem na Tablicy dwa akwa 60l i 200l w 60l były 2paletki 3bocje wspaniałe około 10cm 3 kosiarki 10cm i zbrojnik niebieski.

Zaraz po przywiezieniu wpuściłem je do akwa 390l 150x60x60. Po 3 dniach jedna z paletek zaczeła szybko oddychać i nie mogła się podnieść z dna. Przełożyłem je do 112l 80x50x50 (dwie) tam odzyskał energie zaczeła jeść i jest wszystko OK . Teraz chcę zakupić jeszcze z 3-4 szt zeby znalazły parę i będą w 390l 150x60x60 akwa. W tym momencie jedna z nich wisi pomiedzy filtrem a grzałką i nie pozwala tam nikomu dojśc.(W 112l) (coś jeszcze mam podać)???

pH 6,5 - 7

TWO-6-8

TWW-3-4

No2-0

NO3-? nie posiadam reszty testów( niestety)

Baniak 112l 80x50x50 i 390l 150x60x60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego,

rzeczywiście problem straszny, ale spokojnie pomożemy Ci. Nie wiem czy wiesz, ale Paletki nie mogą być w takim małym akwarium. Zupełnie przypadkowo jeden z naszych forumowych kolegów też miał taki problem.

Zajrzyj tutaj:

viewtopic.php?f=43&t=41689

 

frycu, gratki za drugie konto :D Na pewno nikt się nie skapnie :D Posty takie same i nazwy nicków o fryzjerstwie hahahha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego,

rzeczywiście problem straszny, ale spokojnie pomożemy Ci. Nie wiem czy wiesz, ale Paletki nie mogą być w takim małym akwarium. Zupełnie przypadkowo jeden z naszych forumowych kolegów też miał taki problem.

Zajrzyj tutaj:

viewtopic.php?f=43&t=41689

 

frycu, gratki za drugie konto :D Na pewno nikt się nie skapnie :D Posty takie same i nazwy nicków o fryzjerstwie hahahha :D

To jest odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...