Skocz do zawartości

Akwarium z allegro


lopezz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek czasem podejmuje pochopne decyzje , więc lepiej zapytać doswiadczonych akwarystów niż potem żałować.

Wiem jak to jest za każdym razem jak kupowałem używane akwarium to stwierdzałem, że dobrze poszukam. Ale juz następnego dnia akwarium stało w domu. Miałem mnóstwo szczęscia, bo kupiłem naprawde okazyjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Doradzasz że tak :zamieszany: Więc o co ci chodzi?

Zaczytuj post, w którym powiedziałem, żeby kupił to akwarium. Czekam. Naucz się czytać ze zrozumieniem a nie tylko składać literki.

Naucz się poznawać na żartach :lol: Byłeś za:

Nurkujesz i jedziesz z czyścikiem?

Standardowy Polak. Jedyny problem jaki z tym ty był to narzekanie, że się nie da.

 

Nie mówię, że akwarium jest dobre, bo czyszczenie rzeczywiście było by kłopotliwe, lecz nie jest tak, że by się nie dało.

Bo powiedziałeś, że "da radę" a jak coś da radę to jest dobre ;) Tak piszesz, tak ciebie rozumiemy. Albo jest złe bo ma nieodpowiednie wymiary albo jest dobre bo: i tu wpisujesz czemu lub dlaczego. Ja nie widzę nic co przemawia "za".I nie ubliżaj mi ;)

Myślę nad czymś takim: http://allegro.pl/zestaw-akwariowy-240l ... 82514.html ale jeszcze się rozejrzę.

Poza tym autora jednak odwiedziono od tamtego pomysłu i ma już kolejny :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się poznawać na żartach :lol: Byłeś za:

Nie znam się na takich żartach, w których mi się coś wmawia.

 

Nurkujesz i jedziesz z czyścikiem?

Standardowy Polak. Jedyny problem jaki z tym ty był to narzekanie, że się nie da.
Pisałem, że da się go wyczyścić. Nie wiem gdzie Ty się doczytałeś wypowiedzi "Kup je!".

Więcej czytania niż domyślania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...