Skocz do zawartości

Filtr do 220 litrowego akwarium


cekas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj Atreyu to będziesz w zimę w trampkach chodził, on dużo pisze szkoda tyko, że mało sensownie. Ma parę oklepanych firm i je na siłę forsuje a jak ktoś ma inne zdanie to wyśmiewa i krytykuje. Posłuchaj głosu rozsądku a nie pseudo ekspertów.

 

5. Zasady pisania postów i tematów:

5.1. Posty niewnoszące nic do dyskusji oraz nadmierne stosowanie znaków interpunkcyjnych, jak i emotikonek są niedopuszczalne.

Czyli +1 i chwila na przemyślenie tonu. // Pseudo ekspert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Atreyu to będziesz w zimę w trampkach chodził, on dużo pisze szkoda tyko, że mało sensownie. Ma parę oklepanych firm i je na siłę forsuje a jak ktoś ma inne zdanie to wyśmiewa i krytykuje. Posłuchaj głosu rozsądku a nie pseudo ekspertów.

A ty masz coś ciekawego do powiedzenia w tym temacie?

 

cekas, HW 302 możesz kupić za ok 100zł z przesyłą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie posta nie usuwam, bo aż się uśmiałem, ale i tak nagradzam spam/OT. ;)

 

Dlaczego polecam HW komuś kto chciał kupić filtr wewnętrzny? Bo zwykle dla takich osób blokadą przed kupnem kubła jest cena, a wewnętrzny w tym litrażu nie da rady. Markowy kubeł kosztuje +300zł. Oczywiście jak ktoś ma, to polecam, ale jak nie ma - niech kupi coś tańszego, co nie filtruje gorzej. Ponad to sam ten filtr sprawdziłem, więc mogę go polecać i jest to rozwiązanie pewniejsze od wszystkich innych budżetowych kubłów. Oklepane? Widocznie warte polecenia, za reklamę nic mi nie płacą. ;)

 

PS: A tak! Dobrze że mi kolega o sobie przypomniał. Tutaj mu ładnie wyjaśniałem dlaczego jego pojmowanie odpowiedniej filtracji w zbiorniku niekoniecznie ma sens praktyczny:

viewtopic.php?f=8&t=38055&p=338650#p338650

Szczególnie gdy poleca się wewnętrzne za 150zł, gdy taniej można kupić 2x wydajniejszą kaskadę, lub >4 razy wydajniejszy kubeł... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...