Skocz do zawartości

Początkujący jak początkujący ale przeczytaj xD


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za niedługa będziesz miał test szóstoklasisty i już widzę, że trochę rybki opuścisz, a co dopiero jakbyś miał 100l+

a przepraszam co ma jedno z drugim? Ja mam mature za 2 miesiące i akwarium nic na tym nie ucierpiało ;)

 

zasada jest prosta- im większe akwarium, tym łatwiej jest utrzymać parametry wody. Początkowo duże akwarium to również duże koszty i z tym należy się liczyć. Minimalne akwarium to 60L. Mniejsze dla amatora nie ma sensu... Ciężko jest utrzymać stałe parametry, rybki umierają i ludzie tracą zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam co ma jedno z drugim? Ja mam mature za 2 miesiące i akwarium nic na tym nie ucierpiało ;)

Chyba jednak coś ma, znam z moich kolegów, kuli do tego testu, opuszczając biedne rybki, nie raz zapominając ich karmić. Ale to też zależy od człowieka, poprostu trzeba być kompetentnym, żeby mieć jakiegokolwiek zwierzaka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

Ej no może 100l to trochę z dużo...

Ale od razu kup najlepiej 50l proste, bo jak ci się spodoba to żebyś za parę miesięcy nie marudził za małe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak sie lato zbliza to raczej nie kupie, zresztą wiecie 13lat to w lato siedzenie w domu to nie dla mnie w lato jestem w domu moze z miesiac a tak to wakacje wyjazdy do rodziny, a jak jestem w domu to o 10 rano wychodze i wracam o 10 na wieczór więc szkoda mi rybek ale na przyszły rok szkolny kto wie... O jak kase uzbieramm to akwa kupie mysle o 45 L bo już można więcej rybek chodować i nie jest bardzo trudne w utrzymaniu ale jak bede zakladal akwa to w ten temat napewno zajrzę a więc możecie pisać dalej xD A tak jak wcześniej wspominałem to nie wiem czy jestem na tyle odpowiedzialny i jakbym to zaniedbał to o drugim akwa chyba dopiero po 18-tce jak rodzice nie będą mieli takiego wpływu jak teraz xD... Póki co muszę się wykazać różnymi pierdoletami w domu np. sprzątanie, koszenie,itp,itd. I jak rodzice zobaczą że jestem na tyle odpowiedzialny aby mieć akwa to może sami kupią... Propozycje obsady ktoś ma?? Pisać jak najwięcej do 25L i do 45L bo jeden z tych będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie... duzo tematow zawiera niepotrzebne posty.... najgłupszy jaki zapamietałem to temat o rybce to jest w kuli .... a jakis uzytkownik napisał " daj tam małego glonojadka " no to chyba coś nie tak ??? wiec lepiej nie słuchac niektórych uzytkownikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...