Jump to content

Młode pyszczaki, pilnie potrzebuję pomocy.

White Pearl
 Share

Recommended Posts

Witam. Właśnie samica Saulosi wypluła już wszystkie młode, które są teraz w kotniku pływającym. I oto jest moje pytanie, czy mogą one tam zostać na kilka dni? Bo dorosłe stukają w ten kotnik, chcą się tam dostać? Mogę go tam zostawić na kilka dni, póki nie kupię oddzielnego szkiełka do ich wychowania? Mogę jeszcze ten kotnik przenieść do krewetkarium, ale to inne parametry i nie wiem, czy można. Chociaż tam by miały spokój. Więc co mi radzicie? Proszę o szybką pomoc :roll:

Poczekaj niech wypuści wszystkie jeśli to zrobi wrzuć ją do ogólnego a małe niech siedzą w tym kotniku.Jeśli młode nie były wypuszczone przedwcześnie to są na tyle duże że ich inne pyszczaki przez otwory w kotniku nie wessą do pyska.

To mój pierwszy udany poród, więc jestem podekscytowany :D Chyba większość akwarystów tak ma, nie zastanawiając się nad przyszłością :P Znam w mieście sklep, w którym przyjmują pyszczaki. Moją poprzednią nieudaną obsadę tam wyminiłem, a były to 6-8cm Yellow'ki (9 sztuk) :lol:

• 2 weeks later...

Hmm. Gdy miałem małe, to wyjechałem na ferie 10 dni iiii.....

Po powrocie akwarium było zaniedbane-brązowy piach, lekki nalot zielony na szybach.

Rybek było już ok.10.

Później do okólnego przeniesione i chyba te słabsze powybijane zostały.

Masz jeszcze jakieś pytania?