Jump to content

Akwarium 2000zł

Michał132
 Share

Recommended Posts

Tak. Nawet z dobrym wyposażeniem. Poszukaj na aledrogo zbiorników 200l. koszt to od 300 - 400 z pokrywą. Filtr dobry do 200 l dostaniesz do kwoty 400 zł. Przykładowo grzałka 200w - 30zł. Użądzenie akwa zależne jest już od ciebie. Dziwny temat :szukaj: Największe to i nawet byś 500-600l mógł postawić tylko czy warto? Może zacznij od mniejszego (chyba że masz już doświadczenie to zwracam honor :)

Myślę że z szafką ciężko by było z 600L BW, za to Malawi bądź Tanganikę prędzej :)

A co jest droższego w 600l Tandze, niż w 600l BW? Do BW można dać słabsze światło, a do Malawi/Tangi przydałaby się nadfiltracja + myślałbym przy tym litrażu o filtrze deni. ;)

jeśli chcesz mieć tańszy zestaw to ja zajmuję sie klejeniem zbiorników. Robię też szafki pod wymiar, bardzo solidne,kolor i styl do wyboru. Do tego robie również pokrywy i dobieram oświetlenie. Słowem robie całe zestawy za duużo taniej i solidniejsze niż można dostać w sklepie lub na allegro...Zapraszam jeśli cie zainteresuje...

jeśli chcesz mieć tańszy zestaw to ja zajmuję sie klejeniem zbiorników. Robię też szafki pod wymiar, bardzo solidne,kolor i styl do wyboru. Do tego robie również pokrywy i dobieram oświetlenie. Słowem robie całe zestawy za duużo taniej i solidniejsze niż można dostać w sklepie lub na allegro...Zapraszam jeśli cie zainteresuje...

A ile byś chciał za 200l z szawką i pokrywą

Przypomnę jeszcze, że szafka jest wzmacniana i masz do wyboru kolor i styl (wymiary, projekt) jaki tylko chcesz. Szafka jest złożona na gotowo i nie będziesz musiał bawię sie w składanie i pasowanie. Jest na prawdę solidna i na pewno takiej nie kupisz w sklepach czy na allegro. Akwarium jest robione na jaki tylko chcesz wymiar i dobieram według norm jego grubość szkła, wstawiam na dno listwy wzmacniające i sprawdzam szczelność. Rzecz jasna daję na to gwarancje. Pokrywa dobrana jest pod kolor szafki i jeśli masz własne pomysły np jak ma wyglądać jej otwieranie i dokładny styl to robie tak jak chcesz. Standardowo zawsze daję ten kolor co ma szafka, część otwieraną wzmacniam na specjalnych siłownikach gazowych, bardzo wygodne rozwiązanie. Do wszystkiego( do pokrywy )mątuje oświetlenie o takiej mocy i wymiarach jakie powinny być w zbiorniku o tych wymiarach ( wysokiej jakości świetlówki akwarystyczne) Ty decydujesz jesli masz indywidualne potrzeby. Oświetlenie jest zamontowane razem ze statecznikiem i odbłyśnikiem do pokrywy. Zapraszam ;) !!

Przypomnę jeszcze, że szafka jest wzmacniana i masz do wyboru kolor i styl (wymiary, projekt) jaki tylko chcesz. Szafka jest złożona na gotowo i nie będziesz musiał bawię sie w składanie i pasowanie. Jest naprawdę solidna i na pewno takiej nie kupisz w sklepach czy na allegro. Akwarium jest robione na jaki tylko chcesz wymiar i dobieram według norm jego grubość szkła, wstawiam na dno listwy wzmacniające i sprawdzam szczelność. Rzecz jasna daję na to gwarancje. Pokrywa dobrana jest pod kolor szafki i jeśli masz własne pomysły np jak ma wyglądać jej otwieranie i dokładny styl to robie tak jak chcesz. Standardowo zawsze daję ten kolor co ma szafka, część otwieraną wzmacniam na specjalnych siłownikach gazowych, bardzo wygodne rozwiązanie. Do wszystkiego( do pokrywy )mątuje oświetlenie o takiej mocy i wymiarach jakie powinny być w zbiorniku o tych wymiarach ( wysokiej jakości świetlówki akwarystyczne) Ty decydujesz jesli masz indywidualne potrzeby. Oświetlenie jest zamontowane razem ze statecznikiem i odbłyśnikiem do pokrywy. Zapraszam ;) !!

ja sie pytam tylko tak orientacyjnie

a 500l

Przypomnę jeszcze, że szafka jest wzmacniana i masz do wyboru kolor i styl (wymiary, projekt) jaki tylko chcesz. Szafka jest złożona na gotowo i nie będziesz musiał bawię sie w składanie i pasowanie. Jest naprawdę solidna i na pewno takiej nie kupisz w sklepach czy na allegro. Akwarium jest robione na jaki tylko chcesz wymiar i dobieram według norm jego grubość szkła, wstawiam na dno listwy wzmacniające i sprawdzam szczelność. Rzecz jasna daję na to gwarancje. Pokrywa dobrana jest pod kolor szafki i jeśli masz własne pomysły np jak ma wyglądać jej otwieranie i dokładny styl to robie tak jak chcesz. Standardowo zawsze daję ten kolor co ma szafka, część otwieraną wzmacniam na specjalnych siłownikach gazowych, bardzo wygodne rozwiązanie. Do wszystkiego( do pokrywy )mątuje oświetlenie o takiej mocy i wymiarach jakie powinny być w zbiorniku o tych wymiarach ( wysokiej jakości świetlówki akwarystyczne) Ty decydujesz jesli masz indywidualne potrzeby. Oświetlenie jest zamontowane razem ze statecznikiem i odbłyśnikiem do pokrywy. Zapraszam ;) !!

ja sie pytam tylko tak orientacyjnie

a 500l

Za 500l, szafkę i pokrywę z dobranym oświetleniem. Ok 1900zł

Akwarium jest robione na jaki tylko chcesz wymiar i dobieram według norm jego grubość szkła, wstawiam na dno listwy wzmacniające i sprawdzam szczelność. !!

Czemu wstawiasz na dno listwy wzmacniające :?:

Jeśli jest długie akwarium i dno ma dużą powierzchnie to wklejam na środku wewnątrz cienki pasek ze szkła.

Witam mam 2000zł i mam pytanie czy kupie za to akwarium 200l+ z całym wyposarzeniem bez pokrywy oryginalnej

Prosze o największy mozliwy zbiornik za te pieniądze

Ja wyliczyłem,że moje 180L wyjdzie ok.500-600zł,więc kupisz spokojnie.