Skocz do zawartości

Tło strukturalne


Artur81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem w sklepie internetowym takie tło, czy ktoś ma coś podobnego?

Jak najlepiej je zamontować w akwarium?

Tło na bokach posiada siatki aby rybki nie dostały sie za nie, czy siatki mam przykleić do akwarium?

Dziękuje za wszystkie rady.

Dodam że akwarium jescze nie mam w domu gdyż kurier nie dowiózł jeszcze,Filtr zamierzam kupić zewnętrzny czy w związku z tym nie bedzie problemu z podłączeniem rurek?

Jaki polecilibyście filtr akwarium 200l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pisać jak montować ale jak nie będzie to ja bym spróbował na przyssawkach.

No siatki trzeba jakoś przykleić tak aby dziurek żadnych nie było, bo inaczej rybki będą umiały sobie tam wpłynąć, ale wypłynąć już nie(sam to przerabiałem) i będzie im trzeba pomagać co jest denerwujące.

Jeżeli filtr zewnętrzny to nie będzie problemu z podłączeniem rurek.

Jaki filtr do 200l?

Zależy ile kasy chcesz wydać.

Lecz dobry filtr za kasę wartom jego polecam JBL e900. W 200l b.dobrze sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pisać jak montować ale jak nie będzie to ja bym spróbował na przyssawkach.

No siatki trzeba jakoś przykleić tak aby dziurek żadnych nie było, bo inaczej rybki będą umiały sobie tam wpłynąć, ale wypłynąć już nie(sam to przerabiałem) i będzie im trzeba pomagać co jest denerwujące.

Jeżeli filtr zewnętrzny to nie będzie problemu z podłączeniem rurek.

Jaki filtr do 200l?

Zależy ile kasy chcesz wydać.

Lecz dobry filtr za kasę wartom jego polecam JBL e900. W 200l b.dobrze sobie radzi.

Z tymi przyssawkami niezły pomysł chyba tak właśnie zrobie.

A co do filtra to zastanawiałem sie nad:

JBL E901 GREENLINE

UNIMAX 250 - AQUAEL

TETRA Tec EX700

wybiore chyba ten pierwszy dużej róznicy w cenie nie ma a wydaje sie lepszy.

 

Czy za tłem moge zamontować grzałke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Zawsze miałem tło w postaci zwykłej tapet na szybie, czytałem dużo o tle wewnętrznym, zdania podzielone więc postanowiłem sam to sprawdzić w swoim małym 112 L akwarium profilowanym, po włożeniu na sucho okazało się że faktycznie odstaje, ale spowodowane było dwoma górkami które wystawały z tyłu, ale to nie był problem:) upiłowałem wystające krawędzie i tło bardzo dobrze już przylega do szyby i jest duża różnica co do zajmowanego miejsca, przed a po ścięciu kantów, oczywiście powstały w tych miejscach dziurki, ale wystarczył kawałek siatki i silikon akwarystyczny i po problemie, dodatkowo obciążełem tło na parę dni po obu stronach tak aby się trochę wygieło co sprawiło lepsze przyleganie po bokach z czym wiąże się dodatwkowe miejscem, co do tematu stojącej wody.. ustawiłem deszczownice nad pow. wody tak aby strumien leciał jednocześnie za i przed tłem, co sprawia że woda z tyłu nie stoi, wszelkie brudy które się tam zgromadzą za tłem zbieram wężykiem :) ogólnie jestem zadowolony z decyzji kupna, wygląd jest bardzo ładny rybkom nic się nie dzieje, miejsca nie zajmuje porównując do tła własnej produkcji nie ma większej różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...