Skocz do zawartości

Nowi na forum 2011


Michał84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam jakie osoby dołączą tu w 2012roku a na razie może przypomnijmy które osoby dołączyły tu w roku 2011 :D

 

Mi przychodzą na myśl 2 osoby

1.Agata4321(koza) :D chociaż to nieznośna wredota jest bardzo tu lubiana.Jej największe osiągnięcie na tym forum to wygrana w konkursie "one week,one photo".Osobiście moja cicha faworytka na przyszłą moderatorkę ;)

2.Kahl-robi tu błyskawiczną karierę,funkcja moda pozwoliła jej wykaszać wszelką konkurencję,przy jej tempie banowania nawet admin nie może czuć się bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Agata4321(koza) :D chociaż to nieznośna wredota jest bardzo tu lubiana.Jej największe osiągnięcie na tym forum to wygrana w konkursie "one week,one photo".Osobiście moja cicha faworytka na przyszłą moderatorkę ;)

Oj, Michał, czy Ty wiesz, co by tu się działo... Aż na samą myśl, dostaję dreszczy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego Ci daleko, ja początkowo miałem coś 20 postów na dzień.

nie masz życia.
Na pewno? A już myślałem że mam... ;)

Z tego co zauważyłem to jesteś od rana do wieczora.

 

Zaraz, skoro widzisz że siedzi od rana do wieczora, to Ty chyba też musisz tu często zaglądać? ;)

 

PS: Tak na marginesie, bo akurat zauważyłem, w ogóle postów. Zdania, warto zaczynać z wielkiej litery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, skoro widzisz że siedzi od rana do wieczora, to Ty chyba też musisz tu często zaglądać?

Nie miśku, wystarczy spojrzeć na datę.

 

PS: Tak na marginesie, bo akurat zauważyłem, w ogóle postów. Zdania, warto zaczynać z wielkiej litery.

Moje powyższe zdanie jest poprawne gramatycznie i ortograficznie?

 

A tak PS to nie zwracam uwagi pisząc na forum lecz zachowuje wszystkie zasady na pracy pisemnej i jakich kolwiek listach oficjalnych. a tak piszę bo jest o wiele szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to miałem na myśli pomijanie polskich znaków i interpunkcji. Ale jak guru tak każe to muszę się dostosować

Widzisz... poznałeś dobre serce Atreyu, najpierw poprosił potem wlepi Ci nagrodę.

Niestety ja nie będę prosić, więc lepiej zacznij pisać zgodnie z regulaminem forum :)

 

 

Pozdrofffionka all'' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Widzisz... poznałeś dobre serce Atreyu, najpierw poprosił potem wlepi Ci nagrodę.

Niestety ja nie będę prosić, więc lepiej zacznij pisać zgodnie z regulaminem forum :)

 

 

 

Ach te brutalne kobiety i ich ostre gry wstępne :lol:

A pogryzać też lubisz? :lol:

Dominatorze? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...