Skocz do zawartości

Filtr kubełkowy do 60l pilne!


GALAKTYKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich wczoraj padł mi filtr wewnętrzny do mojego akwarium 60l. Jako nowy wolałabym kaskadę, ale ze względu na konieczność wycięcia pokrywy rezygnuję z takowego. Tak więc zastanawiam się nad kubełkiem i tutaj mam pytanie, który lepszy?:

 

http://www.aquariumsklep.pl/filtr-zewne ... p3782.html

 

http://www.aquariumsklep.pl/filtr-zewne ... p2585.html

 

Zależy mi na odpowiedniej filtracji i wydajności. W wewnętrznym miałam filtrację chemiczną, mechaniczną i biologiczną więc nie chciała bym gorszego. Proszę o szybkie odpowiedzi ze względu, że filtr będę musiała zamówić, a ryby nie chcą długo czekać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby dwa będą dobre.

 

Zależy mi na odpowiedniej filtracji i wydajności. W wewnętrznym miałam filtrację chemiczną, mechaniczną i biologiczną więc nie chciała bym gorszego. Proszę o szybkie odpowiedzi ze względu, że filtr będę musiała zamówić, a ryby nie chcą długo czekać

Jaki miałaś wcześniej filtr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co aquaela ma w koszach i ta zawartość i ilość koszy naprawdę jest spoko jeśli aquaela to kup 120

Trochę nie wiem o co chodzi czy dobrze zrozumiałam:

Ten z akualela może być i jest w dobrej cenie tak? A jakość?? Miał ktoś może ten filtr?

 

Wcześniej miałam Tetratec Easy Crystal FilterBox 300, aha tam razem była grzałka będę ją mogła na przyssawki wziąć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A akuael ma coś podobnego nie chcę się upierać przy jednym, ale już sama nie wiem chcę już dziś zamówić nie będę się znęcać nad rybami.

Cena mniej więcej 200 zł, bo jeszcze świetlówkę muszę kupić, ale to musi poczekać jak na razie mają lampkę :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz mini kani 120, ładnie filtruje, duża objętość filtracyjna 5l, pompa nie wydaje dźwięków jak nie którzy mówią.U mnie był tylko mały problem z zalniem bo moja pompa jest położona poziomo a nie pionowo. Polecam śmiało

 

Edit:

Tu co kolega wyżej dał linka do mini kani NIE kupuj TOWARU U NICH ja CZEKAŁEM 2 tyg na wysyłkę, brak kontaktu, lepiej dopłać te 10 zł i kup u innego sprzedawcy.Radzę ci jak dobry kolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...