Skocz do zawartości

Obsada do 25 l


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam już tyle pomysłów czym "wypełnić" moje akwa, ale w końcu żadna z nich nie była dość dobra. Dlatego pytam wprost: macie może jakieś propozycje? Mi już zwyczajnie głowa pęka... A jak ktoś inny napisze to zawsze łatwiej człowiekowi :D

A więc, jakieś sugestie ;p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" :arrow: Kirysek Pigmej - Corydoras pygmaeus

Dorasta do ok. 2,5-3cm

Dla 5-6szt tych ryb już 25L o wymiarach 40x25x25 jest odpowiednie "

 

To z tego postu ;]. Na serio kirysek do 25l? Nie wiem czemu, ale coś nie chce mi się w to wierzyć. Ktoś kiedyś napisał, że kiryski broń Boże do tak małego litrażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić, ostatnio modne krewetkarium.

Czyli same krewetki RC.

Ok, tylko pytanie kto będzie brał ode mnie małe krewetki? Znalazłam jeden jedyny zoologiczny w okolicy, w którym facet bierze, ale nie widziałam u niego kreweci. Dlaczego więc miałby je wziąć ode mnie?... Przez internet, jak dla mnie, jest to ryzykowne, a przyklejanie plakatów w centrum też mi się nie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się praktycznie na wszystko zgodziła, tylko jest problem, jeśli chodzi o zoologiczne. A konkretniej o ich dostawy. Znaczy się, mówiąc po ludzku, nie każdy zoolog oferuje bardziej wyszukane gatunki... Wielka szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 kirysków pigmejków/malutkich

1+2 gupik endlera

6 red cherry

 

A co do tego zoologa co facet przyjmuje rybki, może przyjmie też krewetki. Najlepiej spytać, może po prostu nie ma krewetek bo tam gdzie kupuje w hurtowni, krewetek nie sprzedają.

Tylko, ze do trzymania krewetek w zoologicznym niezbedna jest wiedza na ich temat. A ten gosciu nie koniecznie wyglada na takiego, co by sie specjalnie przejmowal swoimi podopiecznymi... Przepraszam, ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, ze najlepszym sposobem na pozbycie się nadmiaru krewetek, jest wystawienie ogłoszenia na forum (nawet za darmo), chętni się znajdą. Z wysłaniem ich to tylko można, jeśli temp. będzie wyższa. Wiem, że masz juz o tym własne zdanie, ale jest to najlepszy sposób, lepszy od tego, by je oddać do zoologicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, tylko ze ja nie wiem JAK wyslas zywe zwierzeta xd. Tabletki z tlenem czy cos? I tak uwazam, ze najbezpieczniej bedzie je oddac do zoologa. Ew moze uda mi sie zamiescic ogloszenie w lokalnej gazecie (w necie). Ale dzieki za pomysly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...