Skocz do zawartości

Projekt zmian dotyczących funkcjonowania forum.


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w każdym dziale, w jaki tylko byś nie weszła jest jako pierwszy temat regulamin...

 

Naszedł mnie pewien pomysł, tylko nie wiem jak to od strony technicznej jest możliwe na tym forum. Chodzi o wklejanie video. Nie w postaci linków a okienek do bezpośredniego oglądania w temacie. Można by wtedy stworzyć "filmotekę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Video nie będzie, co do regionalne to jak miałoby to wyglądać, jakie dyskusje miałyby się tam toczyć. Oczywiście cały czas pamiętamy, że to forum akwarystyczne.

 

Jeżeli ktoś nie zauważył to została dodana opcja gg. Będzie jeszcze tlen i skype, ale nie teraz, bo nie chce mi się robić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego ty chcesz od niego ???

Ma focha, za to, że upominałem ludzi by nie zakładali tematów tylko korzystali z opcji szukaj, na co złośliwie chciała dogryźć mi w jednym z tematów niestety nie doczytała, że zaznaczyłem w nim wyraźnie, iż przeszukałem forum jednakże odpowiedzi na moje konkretne pytanie nie znalazłem i tak jakoś wyszło. No wiesz, chciała zabłysnąć czy coś, ale ją zgasiłem i chyba mnie nie lubi :lol:

 

A odnośnie pytania Admina o dział Regionalny, nie wiem tak mi do głowy to wpadło, mógłby ten dział polegać na tym, że są prowadzone dowolne rozmowy nt. tego co u kogo w regionie przy okazji się dzieje, lub swobodne gadki. Ale właściwie masz rację, skupmy się na akwarystyce. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ja bym dała znaczek obok nazwy płci, żeby przy okazji młodsi użytkownicy się nauczyli co taki znaczek znaczy. Czyli nazwa + znaczek. Jeśli chodzi o wiek, to fajnie by było, żeby też był od razu widoczny.

Tak byłoby najlepiej, ale to nie jest takie proste. Nie chce mi się tłumaczyć jak od strony technicznej jest skonstruowane forum, a właściwie ta część, ale nie da się tak bez instalowania dodatków.

 

A co do wieku to na prawdę wcześniej był? Bo ja nie pamiętam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dała znaczek obok nazwy płci, żeby przy okazji młodsi użytkownicy się nauczyli co taki znaczek znaczy. Czyli nazwa + znaczek. Jeśli chodzi o wiek, to fajnie by było, żeby też był od razu widoczny.

ale po co przecież przy nicku masz znaczek, a pod avatarem napisaną płeć słownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dała znaczek obok nazwy płci, żeby przy okazji młodsi użytkownicy się nauczyli co taki znaczek znaczy. Czyli nazwa + znaczek. Jeśli chodzi o wiek, to fajnie by było, żeby też był od razu widoczny.

Tak byłoby najlepiej, ale to nie jest takie proste. Nie chce mi się tłumaczyć jak od strony technicznej jest skonstruowane forum, a właściwie ta część, ale nie da się tak bez instalowania dodatków.

 

A co do wieku to na prawdę wcześniej był? Bo ja nie pamiętam :D

Nie nie był :) Trzeba było sprawdzać w profilu. Co do konstrukcji forum, to mogę się domyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jeszcze Was podręczę...kiedyś napisałam do Admina na PW i nie dostałam odpowiedzi, może Wy się wypowiecie, co sądzicie o moim pomyśle? Myślałam wcześniej, że skoro wielu użytkowników pisuje posty dla nabicia sobie rangi, to czy można tak jakoś skonstruować forum, aby ranga rosła w zależności od postów, które pomogły? Wtedy naprawdę liczyłaby się jakość, a nie ilość. Przy awatarze znalazłaby się taka informacja: "Pomógł(ogła) x razy". A przy postach znalazłaby się wkładka do kliknięcia "pomógł". Wtedy pytający miałby jakieś wyobrażenie o wiedzy posiadanej przez odpowiadającego. Wiem, że to nie zawsze zdaje egzamin, ale wystarczyłoby tak zmienić regulamin, aby zakładający temat z prośbą o pomoc był niejako zmuszany do klikania tej wkładki - w końcu adresy mailowe są znane. Można byłoby usuwać tematy, w których nie znalazły się "pomocne" posty...ale to już do dopracowania przez umysły tęższe niż mój.

P.S.: O tematach przyklejonych też pisałam do Admina i widzę, że jednak przeszło, to może i to ma jakieś szanse? Myślę, że dzieci neo zostałyby w ten sposób nieco utemperowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...