Skocz do zawartości

bojownik nie chce nic jeść...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jak miałem bojka to na początku karmiłem go "żelem dla bojownika" czyli coś podobnego do ochotki itp. lecz całość była w żelu przez co się nie rozwalała po akwarium.

Na początku tylko to dawałem bo nic innego nie chciał jeść ale po ok. 10 dniach mała głodówka i zacząłem sypać na zmianę pokarm w płatkach i w żelu no i od tej pory jadł wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce jeść, bo nie jest głodny. Rzucaj mu dwa razy dziennie po 4 granulki to zacznie je wsuwać jak głupi. Ja czasami dzień w karmieniu odpuszczam i nie karmię. Czasami karmię raz dzienni9e a czasami 3 razy małymi porcjami. Daj zdjęcie bojka. Może nie ma warunków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje są dwie.

Albo go przekarmiasz albo dajesz mu za duże porcje. Możliwe, że je tą ochotkę, ale nie jest w stanie połknąć w całości tego co mu dajesz i wypluwa.

Zrób głodówkę dzień czy dwa i karm go 2 razy dziennie MAŁYMI porcjami.

 

Może nie ma warunków?

Nie ma warunków do jedzenia? Wątpię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to palnąłeś...

Teraz to zacznij sklecać zdanie dokładnie, bo tak można był je zrozumieć.

Specjalnie dla ciebie: miałem na myśli warunki panujące w akwarium nie :"warunki do karmienia" o których nigdy nie słyszałem :lol: A TY?

Wszystko już zostało napisane. Mam nadzieję, że autor zastosuje się do którychś z rad i problem zostanie rozwiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...