Jump to content

biale niewiadomo co

Recommended Posts

Witam ponownie. Zauwarzylem w akwarium biale nieruchome niteczki przewaznie w ksztalcie litery u. Maja 0,5 mm grubosci i okolo 3 mm dlugosci. Akwarium jest dojrzewajace, obsadzone roslinami. Czy ktos mail cos takiego u siebie ? Nie wiem czy to nie sa nitki z filtra. Probowalem zrobic zdjecie ale to cos jest za male.

Witam ponownie. Zauwarzylem w akwarium biale nieruchome niteczki przewaznie w ksztalcie litery u. Maja 0,5 mm grubosci i okolo 3 mm dlugosci. Akwarium jest dojrzewajace, obsadzone roslinami. Czy ktos mail cos takiego u siebie ? Nie wiem czy to nie sa nitki z filtra. Probowalem zrobic zdjecie ale to cos jest za male.

Ja bym nie panikował. Akwarium dojrzewa, niteczki są małe i jest sporo roślin. Nie ma powodów do obaw. Ja mam u siebie stułbie i wypławki i zero paniki ;) Pilnuj parametrów a będzie OK.

Troszke poczytalem o tych stulbiach i wyplawkach i 90% ludzi pisze ze to nie wplywa negatywnie. Moze troszke panikuje ale nie chce miec pozniej niemilych niespodzianek jak wpuszcze rybki. Poobserwowlem chwilke i to ustrojstwo rzeczywiscie sie rusza. Male okragle i male 3 mm nitki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...