Skocz do zawartości

Obsada akwarium 40l


Chaos2011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety po roku zbiła mi się kula i wtedy nie wiem co dokładnie z nią zrobiłem , ale zdechła po miesiącu

Najlepiej nie pamiętać ;) Welonki we właściwych warunkach żyją 25 lat.

 

Jak chcesz mieć zdrowe rybki to poczekasz dwa tygodnie.

 

W akwarystyce pośpiech jest tylko wskazany przy ścieraniu wody z podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można podciąć pokrywę pod kaskadę ale wiąże się to z nadmiernym parowaniem wody i w rzeczywistości będziesz musiał dolewać często tęże ciecz.

Przecież to będzie mała szpara o ile w ogóle będzie. Poza tym połowa ludzi, szczególnie z większymi zbiornikami nie ma pokryw i jakoś dają radę. Ja mam w 77l przykryte tylko szybą ze szparami 4cm z każdej strony i przez tydzień ubędzie może z litr wody. Nie sądzę aby to był jakikolwiek argument przeciw. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem trochę innych postów i moją uwagę przykuła płatka.Mógłbym trzymać je w tym moim akwa?W takim wypadku wybrałbym akwa z jednym gatunkiem rybek może welonka lub bojownika bym dorzucił , jeśli będą miały takie same wymagania.Co wy na to? :DIle takich płatek by się zmieściło w akwarium 50/30/30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zostanę przy wcześniejszej obsadzie i nie będę kombinował. Jutro od razu idę po jakieś roślinki filtr podłoże i jakieś korzonki , żeby jak najszybciej zaczęło funkcjonować:)

Jakie masz oświetlenie?

Lepiej byś podał jakie masz oświetlenie, to my doradzimy Ci z roślinkami, bo jak kupisz cieniolubne, a światło masz dośc mocne, to roślinki nie będą rosły i zaczną obumierać. Lepiej było by wiedzieć jakie kupować, niż kasę ''w błoto wywalać''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...