Jump to content

[200l] Aktualizacja litrażu :-)

Runner
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie-na fali entuzjazmu chciałbym zaprezentować wynik swoich starań :D Zastanawiam się co by tu jeszcze poprawić bo gryzie mnie jakaś dysharmonia. Czy zastosowanie jako podłoża ziemi ogrodowej poprawi rozrost roślin? No i czy skałek nie za dużo upchnąłem? Ogólnie od bardziej doświadczonych koleżanek/kolegów chciałbym jakiejś porady odnośnie poprawy estetyki ;)

Dołączona grafika

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 month later...

Niezłe akwarium ale popieram baco,nie przycinasz roślinek i zrobiła się lipa,a co do tego planu to 2 plan jest ale tak prawie go nie widać,trzeba sie dobrze przyjrzeć

Oj wiem wiem właśnie wygrałem walkę z krasnorostami i w weekend wpadnę w zbiornik z nożyczkami jak burza :-) Serio dopatrzyłeś się jakiegoś drugiego planu :?: 8-)

Aktualnie mam ciut większy problem.Szkiełko miałem od frontu troszkę porysowane to fakt ale niestety było też lekko zaglonione i siostrzenica drugiej połówki postanowiła kochana wyczyścić wujkowi szybę przy pomocy starej gąbki magnetycznej-efekt na zdjęciach widoczny.............Dołączona grafika

Moje pytanie-czy cokolwiek da się z tym zrobić,pomijając odwrócenie szkła....z drugiej strony sam załatwiłem kiedyś ;):?::?: