Jump to content

Rośliny z Allegro

lopezz
 Share

Recommended Posts

Panowie i panie. Rośliny kupowałem w największe mrozy w ubiegłym roku i wszystko było lala.

sposób zapakowania.

-zwilżyć papierowy ręcznik kuchenny lub papier toaletowy

-owinąć dość sporo "sreberkiem"

-Owinąć suchymi ręcznikami lub gazetami.

Zapewniam że przyjdzie wszystko w stanie idealnym. dziś właśnie dostałem przesyłeczke i sprzedawce poinformowalem ze tak chce miec zapakowane. Paczka w trasie była 3 dni.

Odradzam pakowania roślin tak jak zrobił to Janusz :D w worek z wodą :D ależ przyszła zupka szczawiowa.

Zgadzam się z przedmówcą taki temat był już z tysiąc razy.Ale napiszę że też w bardzo duże mrozy zamawiałem rośliny i większość przetrwało.Sprzedający musi w aukcji opisać jak pakuje rośliny a jeśli tego nie ma należy się go o to zapytać oraz komentarze od kupujących naprawdę wiele mówią

ja zamawiałem za sklepu aquario cheńka na trawnik i jeszcze coś tam to jest chyba z wrocławia też maja na allegro wysłali mi środę na drugi dzień przyszło stało na oknie do niedzieli w poniedziałek wysłali mi to do irlandii i doszło w idealnym stanie zanurzone w żelu sadzonek w 7cm opakowaniu było dużo no ale malutkie także bez pęsetki sie nie obyło . opis że 10 cm starczy na 240 litów akwarium to raczej nierealne ja posadziłem 3 razy 7 cm to tak połowa pokryło ale sklepik polecam