Skocz do zawartości

[25L] cos ala Iwagumi :P


Dawos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się już chyba trzeci raz to co mam zrobić z tymi roślinkami (jak je przyciąć) ?

Kolego roślinki akwariowe to nie żywopłot,który możesz przyciąć do żądanej wysokości :idea: Roślinki wybrane przez Ciebie nie przeszkadzają dlatego że nie przycięte,ale dlatego że wybrałeś za bardzo rozrastające się gatunki.Nie możesz ciąć liści w połowie celem miniaturyzacji :!: Usuwa się tylko starsze liście a to Ci ich nie zmniejszy.Zamiast zadawać w kółko to samo pytanie zmień roślinki na mniejsze formy lub wybierz takie które można do woli skracać.

Ja o tym wszystkim wiem kolego.:P

A zadawałem te samo pytanie bo wszyscy się mądrzyli że za duże a nikt nie napisał jak je przyciąć(a o to mi chodziło).

A roślinek nie chce zmieniać bo to był zamierzony cel(też pisze to już któryśraz).

A co do tej karykatóry to tak jak napisałem "cos ala Iwagumi"(niebierzcie tego dosłownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadawałem te samo pytanie bo wszyscy się mądrzyli że za duże a nikt nie napisał jak je przyciąć(a o to mi chodziło).

A roślinek nie chce zmieniać bo to był zamierzony cel(też pisze to już któryśraz).

A co do tej karykatóry to tak jak napisałem "cos ala Iwagumi"(niebierzcie tego dosłownie).

Trudno nie brać tego dosłownie widząc efekt ;)

 

Jaki jest cel posiadania takich dużych roślin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadawałem te samo pytanie bo wszyscy się mądrzyli że za duże a nikt nie napisał jak je przyciąć(a o to mi chodziło).

Ale jak to "jak je przyciąć" ?

Te rośliny będziesz musiał ciachać co 2 dni, bo rozrastają się do dużych rozmiarów,

co wcale nie odbije się dobrze na ich zdrowiu.

Edit: dopiero zauważyłem na fotkach: masz w większości duże liście,

jak zamierzasz je "dopasować" do zbiornika?! :mrgreen: ciachać im liście do połowy?

Padnie Ci to to w ciągu 3 dni a Microzorium - cięte co 2 dni może da radę :shock:

 

A roślinek nie chce zmieniać bo to był zamierzony cel(też pisze to już któryśraz).

Przeczytaj ze zrozumieniem co piszę Ci ja i koledzy wyżej - przeczytaj

to około 5-ciu razy, potem zawołaj kogoś i zapytaj jak on to interpretuje

- bo Ty robisz to źle ;)

Przeczytaj regulamin, przeczytaj ze zrozumieniem. Czerwona czcionka, jest dla zielonych. Zmieniłem na odpowiedniejszą. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...