Jump to content

Recommended Posts

Witam!!!

Jestem początkującym i proszę o wyrozumiałość.

Może już był taki temat ale nie znalazłem.

A więc do rzeczy jakie akwarium wybrać do pielęgnic.

Proszę o rady.

Z góry dziękuję.

PIELĘGNICE

:arrow: pielęgnica meeka

:arrow: pielęgnica skośnopręga

:arrow: pielęgnica ramireza

:arrow: akara cętkowana

:arrow: pielęgnica zebra

:arrow: akara niebieska czy błękitna

:arrow: skalar

Np: jakie ryby nie pasują do siebie? :?:

:arrow: Czytałem coś o tych rybach.

To coś niedokładnie

Pielęgnica zebra: Powinny być hodowane w większych akwariach, ponieważ osiąga ona spore rozmiary oraz ma silne zachowania terytorialne. Najlepiej trzymać ją w zbiorniku jednogatunkowym

Chcę sprzedawać te rybki.

A jakie mi radzisz dać ryby do akwarium które by się szybko rozmnażały i żeby były zgodne ze sobą.

Sorry, ale biorąc pod uwagę obecny stan twojej wiedzy to gupiki, i mieczyki (przy akwa 200l)

Chcę sprzedawać te rybki.

A jakie mi radzisz dać ryby do akwarium które by się szybko rozmnażały i żeby były zgodne ze sobą.

Z tych gatunków które wypisałeś to praktycznie jedno wyklucza drugie , więc ciężko będziesz miał , możesz spróbować Skalary z Ramireza , ponieważ reszta ryb jest silnie terytorialnymi rybami , no i jak wspominałem baniak minimum 240

W małych zbiornikach ciężko łączyć pielęgnice. Nie mówiąc już a łączeniu pielęgnic z pielęgniczkami. Powinno się raczej robić akwaria jedno gatunkowe. Załóż akwa, wybierz jeden gatunek, stwórz mu idealne warunki, rozmnażaj i sprzedawaj. Choć z tym możesz mieć problem.

Problem ze sprzedażą ryb:)

Gatunek który rozmnaża się jak króliki, a przy okazji jest jednym z najbardziej opiekuńczych w stosunku do narybku do Pilelęgnica Zebra.

Absolutne minimum dla tych ryb, zaznaczam absolutne to 112L 80x 35x 40.

Jednak polecałbym hodowle w większym zbiorniku takim ok 200L.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...