Skocz do zawartości

[112] Po totalnym restarcie :)


banan007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podłoże zostaje :)

Tło będzie czarny brystol(po świętach)

A korzeń to jest lecz wystąpiła na nim pleśń i poszedł do preparowania :)

Na wlot od filtra będzie posadzona Amazonka :)

A kokosy podobają mi się bez mchu .Może posadzę na nich jakąś roślinę lecz na pewno nie mech :) Planuje anubiasa jakąś odmianę mini :)

Będzie to raczej ogólniak ,a w planach (marzec) będzie 300L:)

 

Zazwyczaj przed komentarzem staram się zapoznać z tematem. Tło po świętach, za tydzień, jutro - no ok ;) Ale nic nie napisałeś o mchu pod kokosem, tylko o tym, że go nie chcesz. No jeżeli go nie chcesz to nie wsadzaj go pod kokosa :) No i nie widzę nic na temat roślinki z pierwszego planu? A to były moje spostrzeżenia, których brać pod uwagę nie musisz, ale mam prawo je wyrazić skoro prezentujesz swój zbiornik publicznie :geek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj następuje ponowna preparacja korzenia i czyszczenie piasku w akwarium ,oraz przesadzenie niektórych roślin ,np.tej z pierwszego planu .

Odnalazłem także w akwarium krewetkę babaulti :D Schowała się gdzieś na dobry tydzień i dopiero wczoraj ją zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzeń który prezentowałem wcześniej został spreparowany ,lecz nie powstrzymało to pojawiania się na nim pleśni . A więc wyjąłem go i z niego zrezygnowałem . Zakupiłem do tego korzeń : http://allegro.pl/korzen-do-akwarium-53c-69-38-38-gurami-1-natura-i2009686469.html

Zobaczymy jak będzie wyglądać z tym korzeniem :)

Do tego jeszcze :

30x krewetek cardina mix (jedna wielka krzyżówka krewetek z rodziny cardina)

10x red cherry

30x neon czerwony

6x otosek

2+5 pielęgniczka kakadu

 

Do nawożenia idzie jeszcze symfonia złota / CO2 z butli / mikro i macro znajomych z innego forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...