Jump to content

korzeń do akwarium


lopezz
 Share

Recommended Posts

Sparzyć jeśli jest tak duży, że nie możesz go wygotować.

Jeśli nie opada to: albo go czymś przymocować do podłoża np. przyssawkami lub włożyć go do oddzielnego akwarium i czekać ok 2 tygodni aż zatonie, a wtedy umieścić w akwarium ogólnym.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mają ostre krawędzie to mogą jeżeli nie są to spokojne rybki. Ale wyglądają na odpowiednio przygotowane. Nie myślałeś o takim prawdziwym korzeniu? Takie ozdoby wydają się ciut sztuczne...

 

 

Gdyby tak ktoś miał jakieś wątpliwości co do "korzenia z drzew owocowych" polecam ciekawy artykuł EyeQueue gdzie jest wszystko dogłębnie wyjaśnione co zawierają szkodliwego w sobie korzenie tychże drzew. Cytując ostatni fragment artykułu :"Podsumowując, nie traćmy pochopnie wdzięcznego bardzo i często łatwo dostępnego materiału, jakim są nasze drzewa owocowe. " ;)

Link to comment
Share on other sites

A możecie mi pomóc znaleść odpowiedni korzeń do mojego akwarium na allegro? Od niedawna posiadam akwa i nie bardzo się znam. Baniak 72L 60/30/40 mam kilka sporych roslinek a korzeń chciał bym umieścic z boku aby zakryć grzałke lub troszke zamaskowac

Link to comment
Share on other sites

No to już kwestia gustu i nie będę polemizował ;) Fakt faktem ale kupno takiego okazu wiąże się z kosztem a co spreparujemy sami mamy niskim kosztem i mamy oczywiście większą satysfakcję. A kasa która zaoszczędzimy będzie na zakup np mchu do obsadzenia korzonka.

Link to comment
Share on other sites

Jak chce ci się go wykopywać. Lepiej znaleźć już jakiś "na wierzchu" jeżeli już jednak musisz kopać, to kop :lol: Wiele ciekawych znajdziesz na bagnach, trzęsawiskach i w lesie, na forum kilka osób sprzedawało ostatnio gotowe już korzonki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...