Skocz do zawartości

Ogólne [54l]


kasia_12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety w najbliższym czasie zdj. nie bedzie, bo zgubiłam przełącznik do komputera... :(

 

Mam też takie glony : http://www.google.pl/imgres?q=glony+w+a ... 9,r:8,s:12

http://www.google.pl/imgres?q=glony+w+a ... 9,r:9,s:37

 

 

Okrzemki i krasnorosty. Postaraj się sama coś o nich znaleźć. Na forum jest o tym sporo.

mod. SzaraMysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

No więc stwierdziłam, że dam sobie spokój z akwarystyką :roll: Tyle co założyłam zbiornik ( w wakacje) a tu już całe akwarium z glonów, i nie mogę się tego świństwa pozbyć :x

Nie chcę, żeby moje rybki cierpiały :roll: Oddam je prawdopodobnie wujkowi (ma 700l) Tam z pewnością będą miały lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jednak zostanę przy akwarystyce. Otóż teraz na allegro, będę zamawiała czarne tło. Tylko jak je przykleić ? Piszą żeby jakimś klejem.. Ale on znowuż kosztuje 20zł + przesyłka ze 15zł

Obecną fototapetę mam przyklejoną po prostu wodą. Mogę tak zrobić ? I jest jakiś inny sposób na przyklejenie tego tła ? :

http://allegro.pl/tlo-na-tyl-akwarium-w ... 74782.html

 

EDIT:

Jeszcze mam pytanie. Co do glonów ( gdzieś o tym pisałam) to tata powiedział, że to są chyba brunatnice. Jak się ich pozbyć ? Za niedługo będę robiła restart akwa, więc myślę, że to może w czymś pomóc. Jakiś preparat wlać ? Mogę "zedrzeć" to z liści za pomocą szczoteczki do zębów? ( nie używanej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrzemki-usuwaj mechanicznie z roślin delikatna gąbką i z szyb może być grubsza,podmiany wody co tydzień 30% lub jak nie pomoże to stopniowo więcej a piszę tak dlatego bo nie wiem kiedy założone akwarium i cierpliwości.Po jakiś 2-4 tygodniach,znikną.

Krasnorosty-uważnie przeczytaj ten temat ewentualne pytania zadawaj w tym temacie krasnorosty-kontra-cierpliwosc-t10218.html

Oświetlenia nie musisz zmienić,wystarczy spokojnie dla roślin cieniolubnych jak te na przykład: viewtopic.php?f=5&t=9355

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam mam akwarium 54l (60x30x30) mam bojownika 1+2 i 5 kirysów, w tej chwili mam jeszcze neonki ale chce je oddać chciałbym coś innego tylko w 10 sztukach co polecacie?

Jakie masz te Kiryski? Czy Bojowniki nie atakowały tych Neonek?

 

Witam. Mam dwa pytania do Was . Czy w 54litrowym zbiorniku mogą być razbory klinowe?? Jeśli tak to w jakiej ilości

10 sztuk będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...