Skocz do zawartości

Przegrzewanie się


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem który dotyczy temperatury wody. Otóż chciałbym aby wynosiła około 23,24, lecz ciągle jest ona wyższa i wynosi 26/7 C. Napiszcie mi, co powoduje , ze temperatur jest taka wysoka. Czy mogę ją w jakiś sposób zmniejszyć? Temperatura pokoju jest normalna, nie jest zimno ani gorąco. chciałbym dodać że pod pokrywą jest wyłożone złotko aluminiowe, aby odbijało światło. Nie wiem czy to istotne ale wolę o tym wspomnieć. Dzieki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a czy dało by radę załatwić to w jakiś inny sposób? gdyż ten wzrost temperatury jest tylko o 2 stopnie C, To nie jest aż tak dużo, nie chciałbym przez taką różnicę temperatury zakładać wentylator. Bynajmniej teraz, w wakacje pewnie założę, bo będą upały, a jak na razie nie da się tego zrobić w jakiś inny, prostszy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a czy dało by radę załatwić to w jakiś inny sposób? gdyż ten wzrost temperatury jest tylko o 2 stopnie C, To nie jest aż tak dużo, nie chciałbym przez taką różnicę temperatury zakładać wentylator. Bynajmniej teraz, w wakacje pewnie założę, bo będą upały, a jak na razie nie da się tego zrobić w jakiś inny, prostszy sposób?

 

Człowieku---Cała masa na ten temat jest już opisana na forum wystarczy tylko poszukać------off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...