Skocz do zawartości

Obsada 95l


Ola Czartoryska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Mam akwarium 95l ( 80x34x40) a w nim 9 razbor klinowych, 2 kiryski i 3 molinezje. Wydaję mi się, że w zbiorniku jest pusto, dlatego chciałabym coś dołożyć. Moje propozycje to :

 

stara obsada + :

 

1. harem bojownika

2. 4 molinezje

3. 4 samce gupika

4. 10 neonów inessa

5. 4 mieczyki

 

Najbardziej podoba mi się pierwsza opcja, ale nie miałam bojowników i nie wiem czy mogą być z innymi rybkami. Bardzo proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup kirysków.

Moja propozycja:

-8 razbora klinowa

-harem molinezji

-8 kirysków

-harem pielęgniczki kakadu lub bojownika lub prętnika.

Ekhm... nie wiem o co ci chodzi z 8 razbora klinowa... Przecież ola ma ich 9 więc czy jedna w te czy we wte robi róznicę? :zamieszany: pójdzie do zoologika oddać jedną małą rybkę bo robi jej jakąś różnice? harem molinezji tak samo, Co jeśli ona ma 2 samce i samicę? wymieni jedną rybkę? bez sensu... nie lepiej tak dokupić molinezji aby powstał harem lub dwa?np. teraz ma 2 samce i samicę - niech dokupi 3 samice... Jeśli ma 1 samca i 2 samice to niech tak zostawi, itp. itd.

Co do kirysków to się zgadzam musi być ich 6 lub więcej :D Z bojownikami różnie bywa więc może być harem :

pielęgniczki ramireza LUB kakadu LUB agassiza

LUB

Prętnika karłowatego

Zajrzyj tutaj i wybierz te mniejsze rybki

viewtopic.php?f=39&t=32927

Lub tutaj i wybierz te większe

viewtopic.php?f=39&t=7147

Co do neonków to by była już 3 ławica . więc stanowczo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...