Skocz do zawartości

Pytajcie tutaj !!! czy jest w ciąży ? kiedy urodzi ?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkaliście się już kedyś że wasza gupiczka nie ma dużego brzucha a ma plame ciążową na dodatek brązową którą widać bardziej z jesdnej strony?

Jeśli macie jakieś foty z gupiczką w ciązy proszę abyście tutaj przysłali bo ja nie moge dać.jak mi się uda to wam podam zdjęcie mojej gupiczki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak mam to zrozumiec???????

Samiec przygotowuje gniazdo, tzn. że samica będzie składała ikrę.

 

Czy spotkaliście się już kedyś że wasza gupiczka nie ma dużego brzucha a ma plame ciążową na dodatek brązową którą widać bardziej

Gupiki są w ciąży cały czas praktycznie. Czarna plamka nie świadczy jednoznacznie o ciąży, ale o dojrzałości. Samica nawet gdy nie ma samca od jakiegoś czasu jest zdolna do magazynowania nasienia i w ten sposób wydać na świat potomstwo przez kolejne 2-3 mioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samiczkę gupika która jest kotna gdy będzie blisko rozwiązania XD (nie mam kotnika) wiec chyba włożę ja do innego pojemnika np. słoika (naprawdę wielkiego XD ) chcę to zrobić aby narybek zie został zjedzony przez inne rybki, nie wiem czy to dobry pomysł wiec doradźcie co mam zrobić XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u mojego kolegi molinezje wstrzymały poród a później urodziła martwe

EDIT:

ale nie wiem co może być u twojej samiczki może ją odławiałeś i sie orzestraszyła i wstrzymałą poród moja gupiczka jak ją kupiłem że zmieniła otoczenie ze strachu chyba urodziła mi 21sztuk zdrowych małych gupiczków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest 4 piekne mlode black moli :mrgreen::lol::P

czy teraz musze je zabrac z glownego zbiornika czy moga zostac w tym ?????????

POMOCY

EDIT:

no i jest 4 piekne mlode black moli :mrgreen::lol::P

czy teraz musze je zabrac z glownego zbiornika czy moga zostac w tym ?????????

POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...