Skocz do zawartości

Pytajcie tutaj !!! czy jest w ciąży ? kiedy urodzi ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dużo takich tematów pojawia się na forum, dlatego myślę, że dobry rozwiązaniem będzie jeden w ktorym kazdy będzie umieszczał fotki,a nie sto takich samych

 

Od tej pory wszyscy którzy macie takie pytania wrzucajcie fotki w tym temacie

 

Brawa~! Pisało się by taki temat zrobić lecz nikomu się nie chciało ( mi też :oops: ) .. Jeszcze raz brawa dla Ciebie :D

 

 

ja uważam, że w kompendium jest to wystarczająco opisane, ba są nawet zdjęcia i filmy.

Ale tam jest o Gupikach i ludzie nawet tam nie zajrzą bo za długie itd.. Więc temat dobry tylko tak jak "migdek" napisał w temacie napisz " Tu pytajcie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc. mam kotną samice gupika i mieczyka nie wiem kiedy się spodziewać młodych.

 

Ps.czy można trzymać 2 samice na raz w kotniku.

Z góry dziękuje.

Młodych mozesz się spodziewać jak samice będą wyglądały jakby miały pęknąć ...:)

Mysle że 2 samice w jednym kotniku to zły pomysł...bo jak jedna zacznie rodzić wczesniej

to druga zje młode tej pierwszej :| Sa kotniki ktore mają wiele stanowisk i wtedy moga byc 2 samice ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ws. Brzanki Zielonej mianowicie, poza moim malutkim akwarium "opiekuję" się większymi tj. 150l i 80l. W 80-cio l pływało 6 takich brzanek, jedna z nich, jak mi się wydawało była albo jest w ciąży. (odseparowałem ją do 150l w którym są tylko 2 Zbroiniki niebieskie). Owa brzanka trochę schudła ale nadal wygląda jkaby była w ciąży. tylko mnie to zastanawia dlaczego miała duży brzuch i teraz ma o połowę mniejszy. jak mi sie uda to zrobię zdjęcie i je wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ws. Brzanki Zielonej mianowicie, poza moim malutkim akwarium "opiekuję" się większymi tj. 150l i 80l. W 80-cio l pływało 6 takich brzanek, jedna z nich, jak mi się wydawało była albo jest w ciąży. (odseparowałem ją do 150l w którym są tylko 2 Zbroiniki niebieskie). Owa brzanka trochę schudła ale nadal wygląda jkaby była w ciąży. tylko mnie to zastanawia dlaczego miała duży brzuch i teraz ma o połowę mniejszy. jak mi sie uda to zrobię zdjęcie i je wkleję.

Kolego TLB... Brzanki nie mogą być "w ciąży" tak jak gupiki, bo składają ikrę. Poczytaj sobie http://www.superakwarium.pl/brzanka-zielona-id433.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...