Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fiwus ostatnio dziwnie się zachowuje,gdy pisaliśmy na temat pewnej rybki ostatnio napisał "bzdury piszecie,zamykam temat"oczywiście wcześniej narzucając swoje zdanie,zamkną temat żeby nikt nie mógł podważyć jego nieomylnego zdania.Poza tym wbrew pozorom rzadko bywa na forum,na dzień wejdzie może na 15min.i nagle znika ale wcześniej udzieli się prawie w każdym poście nawet wypisuje to co już dawno powiedzieli inni,ale modowi nikt nie zarzuci nabijanie postów.

Narzucił na mnie bana bo mnie nie lubi(pewnie za to że zwracam mu uwagę żeby źle nie doradzał jak się w jakimś temacie nie orientuje za bardzo) ale po jago rozmowie z administratorem zaraz ban został zdjęty,już nie mówię że za coś takiego powinno od razu się go zdjąć,powinno ale zauważyłem że jest on nietykalny ponieważ odpowiada za grafikę tej strony więc pyszu18 on i tak zostanie dalej modem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To nie temat po to aby się "lansować" ....

Tylko wskazywac modów/przyjaciół :)

Myśle że jesli macie dobre rady to ktos was zauważy .

Pozdrawiam

Dokładnie. Wszystkie, dobre i złe uczynki będą wam zapamiętane :)

 

(...)już nie mówię że za coś takiego powinno od razu się go zdjąć,powinno ale zauważyłem że jest on nietykalny ponieważ odpowiada za grafikę tej strony więc pyszu18 on i tak zostanie dalej modem.

Co za bzdura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory sie nie odzywałam ale widze że musze stać sie bardziej surowa . Na forum od pewnego czasu są wytykane błędy , niedomówienia itp.. Słuchajcie nikt nie jest doskonały !! Zastanówcie sie czy sami byście chcieli aby wam ktoś wytknął błąd ?! Zauwazyłam takze ze to najczęsciej moderatorom wytyka sie błedy np. ostanio ktoś napisał pod moim postem : Ocho błąd u modreratorki ...Chciałabym powiedziec ze wtedy nie byłam moderatorką ( pomijając ten fakt) ale mimo wszystko zdenerwowało mnie to wytykanie błedu ...Tak jak napisałam wczesniej nikt nie jest doskonały !! Zastanówmy sie nad tym faktem .. Bo jak nadal bedzie wytykanie błedów to przepraszam ale to juz nie bedzie forum normalne tylko więzienie jakies o zaostrzonym rygorze :evil::evil:

PS. Nikogo urazić nie chciałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a ja z kolei bardziej jestem za michałem niż wielkopłetwem, choćby z tego względu, że michał jak nie musi to nie pisze no i na pewno nie dyktuje czasem naprawdę złych obsad jako dobre chęci. Myślę, że wielkopłetw sam najlepiej zdaje sobie sprawę z tego, że jeszcze zbyt wiele rzeczy nie wie, tak samo jak i inni, w tym i ja, ale jeżeli miałbym wybierać między tymi dwoma osobami, wybrałbym michała. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi miło, że mam malutkie poparcie :)

Kirysek ma rację: nie znam się na chorobach(tzn wiem co to jest ospa i pleśniawka ale więcej to nie :( inaczej; potrafię je zdiagnozować na podst. zdjęcia lub opisu ryby ale nawet nie wiem czym to się leczy :( )

to samo dotyczy filtracji :(

reszta wygląda u mnie lepiej :D

ps# popieram anija277 i Michał84 :mrgreen:

ps2# Kirysek, podaj złą obsadę jaką wg Ciebie poradziłem komuś :roll::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiało być dawniej niż 2 m-ce temu bo jeszcze nie wiedziałem, że one od 50l :oops:

poza tym, jak ktoś na początku zaznacza, że żadnych krewetek i gupików nie chce to co tam wejdzie? ;)

neonom aż taka krzywda się nie dzieje w 30l jak np. molinezjom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z kolei to rodzina ryb xiphophorus,jak tak patrze to każdy ma jakąś określoną dziedzine w której posiada dość duża wiedzę.

Jeżeli chodzi o choroby to miałem do czynienia tylko z pleśniawką ospą i jeszcze jedną charakteryzującą czarne mieczyki ale to nie dział o tym.

Co do filtracji to moja wiedza jest też na bardzo niskim poziomie.Myślę że nominacja barta

to nie głupi pomysł......

Dodam jeszcze że wielkopłetw jest młodszy ode mnie o około10lat jak się nie mylę,tyle tylko że ja teraz dopiero założyłem akwa po 3latach przerwy i przyznam że nigdy wcześniej nie interesowały mnie parametry wody,tak samo jak nie bawiłem się w dojrzewanie akwarium,tego wszystkiego uczę się na tym forum czytając posty innych.

Pod tym względem to myślę że wielkopłetw zdecydowanie mnie przewyższa.Ja moge doradzić obsade,lub podzielić się wiedzą na temat żyworódek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...