Skocz do zawartości

Nowi Moderatorzy/Przyjaciele


shaniqa10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 171
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I jeszcze dlaczego.

 

Moderator: Kirysek, (siebie nie będę wychwalać)

ponieważ: siedzi długo na forum, mówi mądre rzeczy, dobrze doradza, jest kreatywny, ma olej w głowie. (ekhm,ekhm,ekhm...?:) )

 

Przyjaciel: shaniqa10,yodaniel17

 

 

Może jeszcze nad kimś pomyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciel: Olyvka - wie dużo nt. elektryki więc w dziale "zrób to sam" wydaje mi się, że mógłby pomagać, bo zna się facet na rzeczy. :)

Danielek001 - obszerna wiedza o Malawi

 

Moderator: ja tu raczej bym był za odebraniem tej funkcji niektórym, bo prawdę mówiąc aż czasem mnie dziwi, że mamy tylu moderatorów... a nie widać żeby działali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator : Kirysek ( Albo ja :P nie no nie znam sie tak jeszcze na akwarystyce ale mogę dużo pomóc )'

 

Kirysek ma mądre wypowiedzi , kreatywne tematy , ma tam jakieś pojęcie o akwarystyce..

 

Przyjaciel : danielek001 : Zna bardzo dobrze chemie wody , malawi , ogólnie dużo mi pomógł i zna się po prostu na tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo że się wtrącę Wiem ze mało Tu jestem ale i mało robię ale to za sprawą właśnie samych forumowiczów tak się stało ze odpuściłem ............ Łamanie regulaminu zakładanie setek głupawych tematów do tego powielających się, to nagminna sprawa na tym forum i nikt i nic tu nie pomorze ....... Można walczy ale po co dla kogo dla jakiej idei ?? Tylko po to aby odebrać 100 PW ze nie kasuj nie rób tak, nie rób siak

 

Co do moderatora Kiryska......... Pewnie jest sporo za ale i wiele przemawia przeciw.. (bez urazy ) Ja sam wszystkiego nie wiem i pewnie nigdy wielu rzeczy się nie dowiem.ale jak czegoś nei wiem to nie staram się na siłę odpowiedzieć tylko milczę i czekam aż ktoś się wypowie Ktoś kto zna odpowiedź . A sam widziałem kilka postów które powiedzmy delikatnie nie powinny być napisane............

 

Czekacie na wypowiedź Admina podejrzewam ze ma poważniejsze sprawy na głowie i to właśnie po to abyśmy mogli Tu sobie pisać o rybkach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shadow nie uważam się za alfę i omegę, twierdzę tylko, że wiedza o rybkach to jedno a obowiązki jako moderator to drugie... i to, że ktoś dostał zielony kolorem zobowiązuje. Bo może być ktoś zielony z wiedzy o akwarystyce, za to jest biegły w ortografii itd, więc mógłby moderować powiedzmy dział "rozmowy o wszystkim i o niczym" gdzie wiedza o rybkach to raczej minimum... Do ciebie nie piję w żaden sposób bo widzę, że masz "duży interes" w galerii do przygotowania i rozumiem cię, ale są inni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Cię olał :/ I tak to niestety wygląda. Podejrzewam, że ze względu na wiek osób, które mają za złe pewne kwestie. Nie wiem, może panuje w wewnętrznej strukturze jakaś zasada "Z gówniarzami nie gadam" ? bo naprawdę trochę to dziwne.

Nie olał, tylko nie ma 6 rąk. "Użytkownicy przeglądający to forum:" nie oznacza, że czytam ten konkretny temat, lecz siedzę w tym dziale. Akurat odpisywałem na ten drugi, długi temat. W międzyczasie dostałem 4 PW, więc to trochę potrwało. Teraz wypowiem się tutaj. Nikogo nie dyskryminuję na forum, więc spokojnie...

 

I to jest Admin? Już go nie ma na forum nawet nie łaskaw było coś napisać ? Jezus..

Przecież ciągle jestem. Nawet herbaty nie zdążyłem sobie zrobić :/

 

Czekacie na wypowiedź Admina podejrzewam ze ma poważniejsze sprawy na głowie i to właśnie po to abyśmy mogli Tu sobie pisać o rybkach...

Racja. Wypowiadanie się na tym forum to nie wszystko...

 

A teraz przejdę do tematu. Cieszę się, że podjęliście inicjatywę. Wasze propozycje są cenne bo to wasze posty będą sprzątać moderatorzy. Wszystkie propozycje z pewnością będą przemyślane. Co do przyjaciół to ja muszę sobie najpierw poczytać posty. Mam spore zaległości, a na forum pojawiło się wiele nowych twarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirysek sa inni Przeważnie osoby w moim wieku albo i troszkę młodsze . A więc mają obowiązki rodzina, praca, dom Zarabianie na życie :) A możecie mi wierzyć jak zaczynałem byłem na bieżąco . każdy temat każdy post ....... ale musiałem siedzieć po 4 h wieczorem co dziennie ...... A dlaczego bo użytkownicy forum nie wiedzą gdzie maja opcje szukaj na swoich monitorach Tak jak napisałem nikt i nic nie nadąży za wami Użytkownikami forum . Co innego gdyby każdy sobie wziął do serca regulamin i jakiekolwiek zasady . Nie powiem jest kilka osób które się pilnują i to jest pozytyw ale większa cześć olewka totalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu prosiłbym o wypowiedzenie się admina:

 

Czy nie można zrobić tak, że przy rejestracji każdy ma obowiązek przeczytać regulamin i aby potwierdzić, że faktycznie go przeczytał gdzieś w tekście będzie ukryty kod, o który automat zapyta po akceptacji "tak przeczytałem regulamin". wtedy będzie pewność że każdy przeczytał no bo zauważy kod, więc jest odpowiedzialny za siebie i nie ma zmiłuj, jak złamie to wiadomo, że z premedytacją. są fora, gdzie taka funkcja istnieje i panują porządki, mówię tu o forach np motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czy nie można zrobić tak, że przy rejestracji każdy ma obowiązek przeczytać regulamin i aby potwierdzić, że faktycznie go przeczytał gdzieś w tekście będzie ukryty kod, o który automat zapyta po akceptacji "tak przeczytałem regulamin". wtedy będzie pewność że każdy przeczytał no bo zauważy kod, więc jest odpowiedzialny za siebie i nie ma zmiłuj, jak złamie to wiadomo, że z premedytacją. są fora, gdzie taka funkcja istnieje i panują porządki, mówię tu o forach np motoryzacyjnych.

Nawet nie wiem czy jest taka opcja. Mówiąc szczerze skrypt phpBB jest dość ubogi w standardzie... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest Admin? Już go nie ma na forum nawet nie łaskaw było coś napisać ? Jezus..

Przecież ciągle jestem. Nawet herbaty nie zdążyłem sobie zrobić :/

To sorry ale nie było widoczne "Admin" Na stronie głównej :P

 

. Bo może być ktoś zielony z wiedzy o akwarystyce, za to jest biegły w ortografii itd, więc mógłby moderować powiedzmy dział "rozmowy o wszystkim i o niczym" gdzie wiedza o rybkach to raczej minimum...

A co do tego Moda to ja naprawdę chętnie mógłbym nim zostać w dziale "rozmowy o wszystkim i o niczym"

 

Bo jeśli tam nie jest potrzebna wiedza akwarystyczna tak bardzo to ja się nadaję ;) a bardzo chętnie bym pomógł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator: Danielek001, Bart, Kapiq99, Petenia

Przyjaciel: według mnie, funkcja trochę zbędna na tym forum i nic nie wnosi...

 

Ps. Zatrzymajcie się w tym buncie na chwilkę i zobaczcie co sami robicie z tym forum. Zakładacie temat, w którym mamy podawać propozycje modów i przyjaciół a już po 1 stronie zdążyliście zrobić śmietnik. I tak jest z każdym tematem... Jedni ciągle z uporem maniaka krytykują za brak wypełnionego profilu, inni zamiast przemilczeć i zgłosić temat, rozpisują się po kilka stron np. że ta molinezja zaraz urodzi... Na forum jestem codziennie od samego rana do późna w nocy. Czytam większość tematów ale mało się wypowiadam... Dlaczego? Bo nie mam ochoty pisać codziennie o ciążach gupików czy innych pierdołach, przy których wystarczyło by samemu poszukać... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderator: shaniqua10, bart, danielek001, kirysek

przyjaciel: ja :), Migdek, patrycja

Dzięki za nominację na moda ale niestety nie skorzystam.

Czas mi nie pozwala i nie chcę,żeby ktoś na mnie narzekał później.

Jak już to mogłbym dołączyć do grupy przyjaciele-kiedyś nawet wysłałem zgłoszenie ale mnie "olano" więc odpuściłem. :|

Uważam ,że moderatorem powinnybyć osoby ,które maja czas na spędzanie przed kompem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

czym się różni forumowicz od przyjaciela

każdy jest inny ale wszyscy jesteśmy równi :):) czyli nikt sie niczym nie różni

Tak naprawdę chodziło tu o odznaczenie niektórych użytkowników. Użytkownicy młodzi i niedoświadczeni mogą być pewni wypowiedzi przyjaciół... Sam wyraz "przyjaciel" jest już nacechowany pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pytanie do admina: kiedy będzie możliwość rozmowy ze sferami wyższymi? Tak mniej-więcej...Kiedy będzie można już coś wiedzieć..?

To jest tak, że jak coś się nie podoba to kontakt jest baaardzo szybko. Poza tym ja mam całodobowy kontakt przez telefon :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...