Skocz do zawartości

biale kropki na ciele rybek


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ratujta bo mi wszystkie rybki wypadaja mam gupiki glonojada bo juz jeden padl ,iryski , ksiezniczki,i mieczyki .zmienilem sobie akwarium na wieksze gdy wpusilem rybki pokazaly sie pecherze wodne na cialach nie ktorych rybek ,puzniej znikly i pojawily sie u jednego mieczyka biale kropki i w ciagu 2 tygodni padlo mi 14 rybek gupiki iryski glonojad a ten mieczyk przezyl. i dzisiaj padl mi nastepnu glonojad co jeszcze rano gonil jak by mial silnik w ogonie nie wiem co mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić odpowiedni preparat na ospę. Ospy raczej nie da się wyleczył domowymi sposobami, no czasami, ale to raczej silne ryby, niż nasza zasługa.

 

Kup w zoologicznym. Nie podam ci dokładnej nazwy, bo w twoim sklepie może nie być akurat tego środka o, którym mówię. Idź do sklepu. Kup jakiś środek na to. Stosuj tak jak napisali. Jeśli poradzimy ci dobry środek to kup go, a nie słuchaj sprzedawcy, który powie, żebyś kupił inny, bo wychodzi taniej albo coś w tym stylu. Z tego co się orientuję to chyba najłatwiej dostać preparaty w płynie, które odpowiednio dawkujemy według zaleceń na opakowaniu i na ulotce (jeśli jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...