Skocz do zawartości

Konkurs.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja też wspomnę o paru osobach, które by tu pasowały jako zielony/a, a mianowicie :

 

 

Ja ... ręce opadają :roll:

 

KTO TU PISZE O "ZIELONYCH" ??

POKAŻ MI PALCEM PROSZĘ, GDZIE JEST TAK NAPISANE!! BO MI JUŻ CHYBA NA OCZY PADŁO I TEGO NIE WIDZĘ!!

W pierwszym poście? Może w którymś kolejnym?? No cholera szukam i nie widzę :zamieszany: .

Nie chcę się specjalnie czepiać. Wiem, że jesteś Junior Admin i w ogóle, ale wypadałoby dać przykład innym. Ostrzeżenia dają nam za pisanie z Caps-Lockiem. Ktoś zobaczy i pomyśli, że tak można, a potem ostrzeżenie...

szczupak: Ale także za spam w temacie są ostrzeżenia. A jeśli nie rozumiesz użycia caps-locka w tamtym zdaniu to mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie chcę się specjalnie czepiać. Wiem, że jesteś Junior Admin i w ogóle, ale wypadałoby dać przykład innym. Ostrzeżenia dają nam za pisanie z Caps-Lockiem. Ktoś zobaczy i pomyśli, że tak można, a potem ostrzeżenie...

 

To było specjalnie napisane caps lockiem, gdyż krzyczałem. :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę miał czasu i mam najwięcej ostrzeżeń więc jak widać się nie nadaję gdy ktoś się ze mną nie zgadza a ma rację to proszę.Ale gdy widzę że ja mam rację i jestem tego pewien to pouczanie mnie i dawanie ostrzeżenie to chamstwo tyle na temat.Moderatorem konkursy czy czego innego nie chcę być więc głosujcie na kogoś innego ale z głową bo pewni moderatorzy na tym forum nie wiedzą co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od godziny nie można się zgłaszać :(

Ale mam pytanko do szanownego ahaed'a (poprawnie napisane?) Niepoprawnie. SzaraMysz ;)- czy już dzisiaj powstanie ankieta? Oczywiście, szanuję czas przewodniczącego moderatorów, ale chodzi mi o dzisiaj wieczór ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ojojoj :mrgreen: tu mają być nowi moderatorzy :) Macie swoje działy :twisted:

 

 

Kolejny :roll:

 

Zadam pytanie, które powinno być zadane już dawno temu:

-potrafisz czytać??

-potrafisz czytać ze zrozumieniem??

 

Zastanawiam się i tak co z Tobą zrobić. Zresztą w dziale modów jest o tym rozmowa. Ilością ostrzeżeń przebiłeś już wszystkich, a tekst:

Erni-lee « 30.12.2011 17:12 » kto chciał żebym dobił do 10 macie co chcieliście :D

Jest trochę poniżej krytyki.

Uwierz mi, że nie dobijesz do 10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Moi wytypowani do jury to:

Rafi200

mordimer

Sławek121

dziki

Regus

:roll:

 

Reszta jak w poście powyżej:

-koniec zgłoszeń do jury.

-ankietę wystawię około 10 stycznia.

Zamknę ten temat, bo za chwilę się kolejny obudzi po imprezie sylwestrowej :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...