Skocz do zawartości

Konkurs.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Szukam 3 osób do jury nowego konkursu.

 

Proszę zgłaszać tutaj propozycje kogo widzielibyście na tym stanowisku. Można także podawać siebie.

Zaznaczam, że im dana osoba więcej wie o akwarystyce, to tym lepiej. Pomoże jej to w ocenianiu prac.

Dlatego proszę nad zastanowieniem się przed podaniem kandydatur.

 

Proszę nie pisać mi w tej sprawie na PW. Mam tam już wystarczająco wiele wiadomości ;)

 

Czas?

Hmm...Do końca tego roku.

Około 10.01.2012 wystawię ankietę.

Trójka osób z największą ilością głosów będzie w jury konkursu.

 

O jaki konkurs chodzi?

O fajny ;)

Ilu będzie w jury?

-właściciel strony

-admin

-ja

-2 moderatorów

-3 użytkowników

 

Funkcja nie ma tutaj nic do powiedzenia. Głosy każdego jurora liczy się tak samo.

 

Byłbym zapomniał:

- juror nie może brać udziału w konkursie.

- w przypadku rezygnacji kogoś przed rozpoczęciem konkursu. Na jego funkcję wchodzi kolejny z naszej ankiety.

- Lista jurorów podana przez moją osobę oficjalnie przed konkursem, jest ważna. Jeżeli potem się ktoś wycofa, nikt nowy nie będzie przyjęty na to stanowisko!!

 

Proszę przemyśleć kandydatury. Kandydatów proszę o zastanowienie się nad tym. Nie będę później nic zmieniał i przerabiał.

 

 

 

Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nawet sporo czasu, by poświęcić go na to forum (a na pewno się znajdzie). Dużo nauczyłam się tutaj i umiem ocenić która praca czy zbiornik jest godny nagrody, a który nie. Nie stawiam tylko na akwaria roslinne, ale także na biotopy i inne. Liczy się pomysł oraz ilość pracy włożoną w np. piękny wystrój akwarium, patrzę nie tylko na aranżację itp, ale również na ciekawą obsadę. U mnie każdy ma szanse. Nie ma gorszych ani lepszych- są tylko bardziej "odpicowane" prace i mniej. Jestem sprawiedliwa w ocenie i wszystko biorę pod uwagę. Nie patrzę na to kto jakie ma posty na forum czy mądre czy głupie, czy jest miły czy nie. Liczy się obiektywizm w tej dziedzinie. Jestem gotowa się tego podjąć. Zgłaszam swoją kandydaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rafi 200 bardziej tu pasuje .

Dziękuje że o mnie pamiętasz ale nie wiem czy będę miał czas siedzieć tutaj znowu. Zazwyczaj tylko wchodzę by sprawdzić PW. Po za tym jest wiele innych mądrzejszych,bardziej doświadczonych osób niż ja. Na razie próbuje w końcu reaktywować swój zbiornik i nie wiem kiedy to zrobię. Pierwszy termin miał być na wakacjach... Będę musiał to przemyśleć zwłaszcza jaki to konkurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

To wszyscy? :zamieszany:

 

Ale zainteresowanie :zamieszany:

 

Każdy się udziela, ale jak przyjdzie co do czego to cisza :zamieszany:

 

To ja typuję do tego:

 

SebastianW

Anija277

Dziki

Emiloos

Yorki

Grzesiek

e-gregor

mordimer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm,

no, może ja się zgłoszę.

Ale to, że nie było mnie tu przez pół roku, nie obniża szans? Mam nadzieję ;)

Jak już wiecie z niektórych moich postów, znam się na fotografii, i, jeżeli ten konkurs dotyczy właśnie tej konkurencji, to ok (nie wykluczam 'jurorzenia' w innej kategorii).

:)

 

 

edit: A ten taki gościu (nie pamiętam nicku) który miał ten duży zbiornik, i który np. złamał kiedyś nogę na sankach? Gdzieś się nawet tym chwalił... Poczekajcie, zaraz może go znajdę. Nadawał by się znakomicie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ja mam dużo czasu ;) i znam się na takich rzeczach jak konkursy wszelakie. (z resztą już prowadziłam missy co nie?? ), chyba aż taka zła nie jestem? :( a ładnie napisałam o sobie a każdy to puścił wokół oka. Dajmy szanse innym a nie tylko ci znani i lubiani na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To ja też wspomnę o paru osobach, które by tu pasowały jako zielony/a, a mianowicie :

 

 

Ja ... ręce opadają :roll:

 

KTO TU PISZE O "ZIELONYCH" ??

POKAŻ MI PALCEM PROSZĘ, GDZIE JEST TAK NAPISANE!! BO MI JUŻ CHYBA NA OCZY PADŁO I TEGO NIE WIDZĘ!!

W pierwszym poście? Może w którymś kolejnym?? No cholera szukam i nie widzę :zamieszany: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...