Skocz do zawartości

Czym karmić moje zwierzątka????


zuzi xD
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was jeszce jedno pytanie. Moje gupiki nie chcą jeśc swojej karmy,którą pani w zoologicznym kazała mi karmic moją żabke(karlika szponiastego)

Czym karmić moje gupiki żeby to nie zaszkodziło mojej żabce i ampularii(ślimakowi).do tej pory karmiłam je Ichito-vit... z firmy tropical.

Czy żabki potrzebują jakiegoś innego jedzenia niż jedzenie dla ryb???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ją kupić w sklepie zoologicznym lub wędkarskim,a co do rybek to znalazłam taki tekst w wikipedi:

 

"Ochotka - popularna nazwa larw owadów z rodziny ochotkowatych. Larwy długości kilkunastu milimetrów, w kolorze czerwonym. Powszechnie spotykane w handlu jako pokarm ryb akwariowych.Często uważane za pokarm niebezpieczny dla zdrowia ryb. Ochotkowate są przystosowane do zamieszkiwania miejsc z ograniczoną obecnością tlenu w wodzie albo obszarów z wysokim zanieczyszczeniem organicznym. Pobierane z silnie zanieczyszczonych stanowisk mogą zawierać szkodliwe dla ryb substancje chemiczne."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w praktycznie każdym sklepie zoologicznym są mrożone jak i żywe larwy ochotki oraz innego rodzaju "robaki" tj larwy komara itp. nie sadzę żeby to komukolwiek zaszkodziło. dieta moich ryb opiera sie już dość długo na larwach ochotki i jakoś nie widzę by im szkodziły -> ale poprostu wszystkie gatunki które posiadam je uwielbiają :D

a jeżeli tego nie beda chciały to zjedza to co opadnie na dno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...