Jump to content

Guns N'Roses w Rybniku 30.VI.2012.


Recommended Posts

Wybieracie się?

30 czerwca 2012 na Stadionie Miejskim w Rybniku pojawi się legendarna grupa rockowa Guns N' Roses.

 

Guns `N Roses zagra w Rybniku już w czer...

 

Autor: Lindsey Anderson (wikipedia)

- Jeszcze w tym tygodniu mamy zamiar podpisać końcową umowę z organizatorem. agencją Prestige. Wtedy też poznamy ceny biletów – wyjaśnia Lucyna Tyl, rzecznik prasowy UM Rybnik.

 

Urzędnicy uważają, że 30 czerwca to najlepszy termin na koncert.

 

- Z tego, co nam wiadomo na obecną chwilę to w tym dniu nie będzie rozgrywany żaden mecz w ramach Euro 2012, wiec fani zarówno piłki jak i zespołu nie będą musieli wybierać – dodaje Lucyna Tyl.

 

W magistracie podkreśla się również, że do wyboru było wiele gwiazd.

 

- Sting, Eric Clapton, Aerosmith – takie gwiazdy proponowała nam firma organizująca koncert, ale my po konsultacji z mieszkańcami zdecydowaliśmy się na Guns N' Roses – dodaje rzeczniczka.

 

Guns N' Roses będzie kolejną światową gwiazdą, która pojawi się w Rybniku. Przypomnijmy, że 13 czerwca na rybnickim stadionie zagrał Bryan Adams.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Metallica to 10 maja na lotnisku w Bemowie, a na przystanku będzie Sabaton. A co do Gunsów to oczywiście że ide. A kto idzie pod scene (ten bilet za 250zł) to niech kupi róże. Będziemy rzucać na scenę;]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Siemka

 

Koncert został przesunięty na 11ego lipca. W tym linku ja. A TU fotki z koncertu. Wszystko minęło błyskawicznie szybko, choć czas oczekiwania na koncert doprowadził nie jednego do szewskiej pasji. Czekaliśmy sporo po suporcie na Gunsów. Spóźnili się 2,5h :lol: choć wg niektórych godzinę krócej, bo jak się okazało zespół miał zakontraktowany o godzinę później występ, no ale to nadal 1,5h. Nie ma z resztą co się dziwić, gwiazdy tego pokroju chyba lubią jak się na nich czeka ;-) Wszystko się skończyło koło 3 w nocy. Ogólnie było zaj****cie. Z dobrą ekipą jechałem... yeah :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...